Ви є тут

У центрі Хмельницького з'явиться сучасна модульна вбиральня

Инна Хананова

Фото - управління ЖКГ

У центрі Хмельницького розпочали будувати сучасну модульну вбиральню. Вона буде знаходитися ліворуч від ТЦ «Дитячий світ». Будівництво розпочали на численні звернення хмельничан. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Часто хмельничани скаржаться на те, що у місті бракує громадських туалетів. На сайті електронних звернень мешканці міста просять облаштувати нові громадські вбиральні. Наразі у Хмельницькому є чотири безкоштовні громадські туалети: у парку ім. Чекмана, у Дендропарку, у сквері ім. Шевченка та в парку ім. Франка. Однак лише перші два працюють цілодобово. Минулого року у парку ім. Франка з'явився новий безкоштовний громадський туалет. Його вартість перевищила мільйон гривень. У новій вбиральні є всі необхідні предмети першої необхідності: папір, паперові рушнички, кошики для сміття, рідке мило та освіжувач повітря. Нова вбиральня містить три кімнати: для чоловіків, жінок та людей з особливими потребами. У жіночій кімнаті знаходиться окрема кабінка для матусь з маленькими дітьми. Туалет доступний для усіх категорій населення, зокрема, ним зможуть скористатися і люди, які пересуваються на візочках. Біля входу у приміщення облаштували зручний пандус. 

Незабаром нова сучасна модульна вбиральня з'явиться у центрі міста. В управлінні житлово-комунального господарства розповідають, що вона матиме площу вісім квадратних метрів. У вбиральні буде одна кабінка, але універсальна для усіх верств населення, у тому числі, і для людей, які пересуваються на візочках. У вбиральні будуть використані антивандальні матеріали, а для оплати встановлять купюроприймач. Саме зараз проводяться роботи з центрального водопостачання та водовідведення. Комунальники копають траншеї. Вхід у вбиральню буде платним. Остаточна ціна поки не відома.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: