Ви є тут

Коли у Хмельницькому запрацює гостина Святого Миколая

Инна Хананова

З 20 грудня, у Хмельницькому, запрацює гостина Святого Миколая. А вже цієї суботи у місті почне діяти Різдвяний ярмарок. На території новорічного містечка будуть також діяти дерев'яні будиночки, в яких продаватимуть різноманітну святкову атрибутику, гарячі напої та ласощі. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Дорослі та діти чекають на Новий рік. Яскрава новорічна мішура, солодкий аромат мандаринок та різнокольорові гірлянди зовсім скоро будуть створювати святкову атмосферу. 

Вже у цю суботу, у нашому місті, почне працювати новорічно-різдвяний ярмарок. Першого грудня на хмельничан та гостей міста чекатиме казкове дійство. О 18:00 розпочнуться святкові розваги. Цього дня відбудеться зимова вечірка з DJ Marbaks, дзеркальним шоу та білими ведмедями. На вулиці Проскурівській, поблизу кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, вже встановили різдвяні будиночки та головну ялинку міста. На території новорічного містечка кожен бажаючий зможе придбати різноманітну святкову атрибутику: гірлянди, мішуру, сувеніри із символом Нового року, вироби ручної роботи, іграшки, новорічні прикраси. Також тут будуть працювати будиночки з їжею та напоями. 

Маленькі хмельничани з нетерпінням чекають новорічно-різдвяних свят. Адже це пора різдвяного дива та подарунків. З 20 грудня до 14 січня, біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, буде працювати гостина Святого Миколая. Дітки матимуть нагоду заспівати пісні, розповісти віршики або подарувати листівки Святому Миколаю. Він очікує на їхні добрі справи та вчинки. Для кожного Святий Миколай підготував подарунки. Цього року слухняним діткам він даруватиме книжечки. Гостина Святого Миколая буде працювати з 17:00 до 19:00. Про це повідомляє управління кульутри і туризму Хмельницької міської ради.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: