Ви є тут

Йога, тренінги та оздоровчі техніки: хмельничан запрошують на фестиваль гармонійного розвитку

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудеться фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво Бути». Захід запланований на 1 та 2 грудня. До нашого міста завітають тренери з різних куточків України, щоб провести оздоровчі практики. На хмельничан чекатимуть ярмарок, музика, майстер-класи та розіграш подарунків. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Як побудувати міцні стосунки, досягнути успіху, оздоровитися та змінити життя у кращу сторону - ці та інші питання хвилюють багатьох людей. Під час фестивалю гармонійного розвитку «Мистецтво Бути» хмельничани матимуть унікальну можливість отримати відповіді на ці та інші питання. Майстри з різних куточків України розкриють відвідувачам секрети успішних стосунків між чоловіком та жінкою, поділяться основами самовдосконалення, розкажуть про те, як стати успішним та щасливим тощо.

Фестиваль дуже популярний серед багатьох хмельничан. Кожен зможе обрати щось для себе, відвідати цікаві авторські семінари та дізнатися багато корисної інформації. Також це хороша можливість поспілкуватися з однодумцями, поділитися власним досвідом та отримати корисні поради.

Фестиваль розрахований на широке коло відвідувачів. Майстри будуть розглядати теми, які пов'язані зі здоров'ям, стосунками між чоловіком та жінкою, творчістю, бізнесом тощо. Також на відвідувачів чекає багато сюрпризів. Кожен зможе придбати екологічні продукти, розвиваючу тематичну література або унікальні вироби народної творчості на ярмарку. Протягом двох днів фестивалю будуть проходити різноманітні цікаві семінари, тренінги, майстер-класи, трансформаційно-психологічні ігри. Також відбудуться презентація авторських методик оздоровлення, заняття з арт-терапії, йоги, тайського масажу тощо. Учасники фестивалю будуть танцювати, займатися гімнастикою, насолоджуватися чудовою музикою та спілкуванням. Заряд позитиву та енергії гарантований усім відвідувачам фестивалю.

Координатор фестивалю «Мистецтво Бути» Леся Іващенко розповідає, що головна мета проведення заходу полягає у тому, щоб подарувати людям надію та віру у свої сили. Назва фестивалю «Мистецтво Бути» обрана не просто так, вона є символічною. Мистецтво бути означає не лише жити, а бути наповненим любов'ю, радіти, творити та вміти бути собою.

Отже, усі бажаючі можуть відвідати фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво Бути», який проходитиме за адресою: вул. Кам'янецька, 3, (приміщення ХКТЕІ). Фестиваль триватиме з 10:00 до 20:00.

Вулиці, що згадуються: