Ви є тут

«Різдвяний Хмельницький»: у місті проведуть святковий фотоконкурс

Инна Хананова

У Хмельницькому вперше проведуть фотоконкурс, присвячений різдвяному місту. Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі. Кожен зможе поділитися своїм баченням того, яким повинно бути різдвяне місто. Про умови та терміни проведення конкурсу дізнавався «Хмельницький».

Незабаром вулиці Хмельницького прикрасять святковими гірляндами. У центрі міста з 1 грудня почне працювати Різдвяний ярмарок. В дерев'яних будиночках кожен зможе придбати новорічні прикраси та святкову атрибутику. Усе це буде створювати казкову атмосферу. Хмельничани та гості міста будуть фотографуватися біля новорічно-різдвяних локацій. Цього року у всіх бажаючих з'явилася можливість не просто зробити чудові світлини, а й взяти участь у фотоконкурсі, який має назву «Різдвяний Хмельницький».

Мета проведення фотоконкурсу «Різдвяний Хмельницький» полягає в тому, щоб розкрити творчий потенціал мешканців та гостей міста. Усі бажаючі можуть показати, як саме вони бачать святкову красу Хмельницького. Такі заходи стимулюють творчу, соціальну та пізнавальну активність людей, дають змогу кожному розкрити свої творчі здібності. Крім того, конкурс дозволяє фотографам обмінятися досвідом один з одним, а також обговорити сучасні тенденції у розвитку фотомистецтва.

Фотоконкурс «Різдвяний Хмельницький» проводиться вперше. Засновником фотоконкурсу є виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Організаторами фотоконкурсу є Хмельницьке міське комунальне підприємство «Хмельницькінфоцентр», управління культури і туризму. 

Взяти участь у конкурсі можуть професійні фотографи і ті, хто лише навчається фотомистецтву, а також діти віком до 17 років. Прийом фотографій розпочнеться з 1 грудня 2018 року і триватиме до 9 січня 2019 року.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити лист-заявку та надіслати її разом із фото на електронну адресу: misto-hm@ukr.net з поміткою «На фотоконкурс». Учасник фотоконкурсу може подати не більше 5 фотографій.