Ви є тут

Дзеркальне шоу та зимова вечірка: у Хмельницькому з 1 грудня запрацював Різдвяний ярмарок

оновлено
Инна Хананова

З 1 грудня, у Хмельницькому, запрацював Різдвяний ярмарок. На хмельничан та гостей міста чекатимуть концерти, вуличні вистави, колядки, щедрівки, майстер-класи, фотозони та багато іншого. На території новорічного містечка встановили дерев'яні будиночки, в яких продають різноманітну святкову атрибутику, гарячі напої та ласощі. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Хмельничани з нетерпінням чекають на новорічні та різдвяні свята. Адже це прекрасна можливість провести час з рідними та друзями, насолодитися приємним спілкуванням, подарувати один одному гарний настрій та чудові подарунки. Яскрава новорічна мішура, солодкий аромат мандаринок та різнокольорові гірлянди зовсім скоро будуть створювати святкову атмосферу.

З першого грудня, у Хмельницькому, почав працювати новорічно-різдвяний ярмарок. На вулиці Проскурівській, поблизу кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, встановили різдвяні будиночки. Тут можна придбати різноманітну святкову атрибутику: гірлянди, мішуру, сувеніри із символом Нового року, вироби ручної роботи, іграшки, новорічні прикраси. Також на території новорічного містечка розташували будиночки з їжею та напоями. Цього дня засвітили новорічну ілюмінацію. Протягом новорічно-різдвяних свят на хмельничан та гостей міста чекатимуть концерти, вуличні вистави, колядки, щедрівки, майстер-класи, фотозони та багато іншого. Це все дозволить створити казкову та неповторну атмосферу під час святкувань. 

Відкриття Різдвяного ярмарку відбулося у суботу, 1 грудня, о 18:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка.

Взяти участь у святковому ярмарку виявили бажання 45 підприємців. У суботу, першого грудня, на усіх чекало неповторне свято. Цього дня відбулася зимова вечірка з DJ Marbaks, дзеркальним шоу та білими ведмедями. 

Уся пішохідна вул. Проскурівська прикрашена ілюмінацією, на ярмарку майже 50  будиночків з сувенірами, новорічними прикрасами, солодощами та вуличною їжею. На території новорічного містечка встановили ялинку, велику кількість різноманітних фотозон, фігур, гірлянд.

Під час відкриття Різдвяного ярмарку виступали мистецькі колективи міста: мажоретки «Альфа», вихованці дитячої школи мистецтв «Райдуга», музичних шкіл №2 та №3, міського будинку культури та Палацу творчості дітей та юнацтва, центру національного виховання учнівської молоді. Далі відбулася перша зимова вечірка з DJ Marbaks та MC Max Chehov, дзеркальним шоу та білими ведмедями.

Різдвяний ярмарок діятиме до 19 січня. 

 

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: