Ви є тут

У Хмельницькому розпочалася підготовка до новорічно-різдвяних свят

Инна Хананова

З першого грудня у Хмельницькому запрацює новорічно-різдвяний ярмарок. Два тижні тому почали святково оформлювати вулицю Проскурівську. Роботи тривають щоденно.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», під час новорічно-різдвяних свят на хмельничан та гостей міста чекатиме багато приємних сюрпризів. Хмельничани матимуть можливість поринути у святкову атмосферу, прогулятися разом з родиною та чудово провести час. Підготовка до свят вже розпочалася. Головну пішохідну вулицю вже почали прикрашати гірляндами. У період новорічно-різдвяних свят при вході на вулицю Проскурівську встановлять світлодіодного янгола. Сьогодні, 7 листопада, його почали облаштовувати працівники комунального підприємства «Міськсвітло». Висота фігури становить шість метрів, а ширина - два. Янгол складається з понад півтисячі лампочок. 

Загалом святкове оформлення Хмельницького розпочалося ще два тижні тому. Протягом цього часу дерева на Проскурівській прикрасили гірляндами. Директор комунального підприємства «Міськсвітло» Володимир Пекарський розповів, що цього року планується багато нововведень. Зокрема, на головній пішохідній вулиці міста встановлять світлодіодні фігури людей. Також будуть три нових фігури янголів висотою близько 2,5 метрів. Володимир Пекарський додав, що влітку було відновлено усі пошкодження на світлодіодних фігурах, якими прикрашали місто минулого року. До початку зими їх також встановлять на Проскурівській.

З першого грудня у місті почне працювати новорічно-різдвяний ярмарок. На вулиці Проскурівській встановлять різдвяні будиночки. Також цього дня планують засвітити новорічну ілюмінацію.

Вулиці, що згадуються: