Ви є тут

У Хмельницькому влаштували пробіг за здоровий спосіб життя

оновлено
Инна Хананова

Минулого тижня, у Хмельницькому, поліцейські влаштували пробіг за здоровий спосіб життя «Біжимо разом». До акції долучилися усі бажаючі. Для маленьких хмельничан організували окрему програму. Коли та де відбувся захід, дізнавався «Хмельницький».

Активні хмельничани мали нагоду провести вихідні з користю для здоров'я та цікаво. У суботу, 10 листопада, в парку ім. Чекмана, відбулася акція «Біжимо разом». Це хороша нагода провести активно дозвілля на свіжому повітрі, виконати фізичні вправи та поспілкуватися з однодумцями. Усі бажаючі пробіглися разом із поліцейськими. Також передбачалася окрема цікава програма для маленьких мешканців міста. Про це йдеться на офіційній сторінці патурльної поліції Хмельницького у соцмережі.

Мета проведення акції «Біжимо разом» полягає у пропаганді здорового способу життя серед хмельничан. 

Отже, акція «Біжимо разом» відбулася у суботу, 10 листопада, в парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана. Початок: об 11:00.

Захід розпочався із легкої спільної розминки. Далі відбувся офіційний старт. Учасники подолали дистанцію в один кілометр. Акція «Біжимо разом» проходила за участі патрульних, рятувальників, прикордонників, а також активної молоді та усіх бажаючих. Для дітей організували окрему програму. Післ пробігу кожен обрав собі продовження спортивної програми: важка атлетика або кросфіт.

Нагадаємо, що естафету на пропаганду здорового способу життя Управління патрульної поліції в Хмельницькій області отримало від колег із Дніпропетровської області. Започаткували спортивний флешмоб на Донеччині.

Хмельницькі поліцейські передали естафету спортивного флешмобу колегам із Житомира.