Ви є тут

Хмельницький рок-гурт «Мотор'ролла» та ансамбль «Козаки Поділля» знову виступили разом на одній сцені

оновлено
Инна Хананова

У вівторок, 6 листопада, у Хмельницькій обласній філармонії, відбувся концерт академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та хмельницького рок-гурту «Мотор'ролла». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

До 80-річчя ансамблю «Козаки Поділля» у Хмельницькому відбувся концерт «Пісні української звитяги», адже саме цього дня, 14 жовтня, відзначали День захисника України та День козацтва. Спеціальним гостем святкового концерту став хмельницький рок-гурт «Мотор'ролла». Вони привітали колектив з ювілеєм та виконали популярну пісню «Восьмий колір». Згодом до них на сцену вийшли «Козаки Поділля» і всі разом виконали пісню. Урочистий концерт з нагоди ювілею колективу подарував усім присутнім глядачам позитивні емоції та гарний настрій. На прохання глядачів та тих, хто не встиг відвідати святковий концерт, програму повторили 17 жовтня.

Про те, що 6 листопада «Козаки Поділля» та рок-гурт «Мотор’ролла» знов виступатимуть на одній сцені з новою музичною програмою, кілька тижнів тому на своїй сторінці у соцмережі розповів лідер гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний.

«А тут вже буде цікавіше!!! Великий концерт на два відділеням із антрактом!!! Спочатку качнем народ поодинці, а потім вальнем спільно накшталт виступу на Respublica FEST», - написав співак.

Нагадаємо, що «Козаки Поділля» та рок-гурт «Мотор’ролла» вже презентували хмельничанам унікальний музичний експеримент. Вони стали хедлайнерами першого дня фестивалю «Respublica FEST». Для глядачів вони підготували спільну спеціальну програму з українських народних пісень у роковій обробці та під звуки оркестру і хору. На сцені виступили одразу 80 музикантів. Це стало унікальним виступом в історії української музики.

Отже, концерт «Козаків Поділля» та «Мотор’ролли» відбувся у вівторок, 6 листопада, о 18:30, в Хмельницькій обласній філармонії. Вони об'єднались і здивували глядача.

 А ще вперше на одній сцені зійшлися давні друзі: заслужена артистка України, скрипалька Майя Оніщук і лідер гурту Сєня Присяжний з гуртом «Мотор’ролли».

Концерт зібрав аншлаг у залі обласної філармонії. Урочистий концерт подарував усім присутнім глядачам позитивні емоції та гарний настрій. Хмельничани отримали чудові враження. Користувачі соцмереж діляться фотографіями та відео у соцмережі. 

Дивіться у "Великому довіднику":