Ви є тут

Дві школи Хмельниччини перемогли у проекті «Zero Waste School» та отримають спеціальний прес, щоб брикетувати сміття

Инна Хананова

Дві школи Хмельницької області стали переможцями проекту «Zero Waste School». Навчальні заклади отримають від організаторів конкурсу спеціальний прес, за допомогою якого можна брикетувати сміття, а потім здавати його на переробку. Далі детальніше про це розповість «Хмельницький».

Відповідно до соціологічного дослідження «Молодь України 2015», проведеним GfK Ukraine, лише 2% молодих людей цікавляться суспільним життям та долучаються до громадських ініціатив. Така статистика свідчить про те, що молодь не володіє відповідними навичками та знаннями для реалізації власних задумів. Крім того, багато хлопців та дівчат не вірять у те, що що їхні дії можуть вирішити проблеми суспільства.

Саме тому в Україні започаткували проект «Zero Waste School», який спрямований на те, щоб навчити школярів та вчителів правильно сортувати відходи у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. В рамках проекту «Zero Waste School» протягом 241 дня 50 українських шкіл впроваджували культуру сортування відходів. Під час вибору шкіл-переможців враховували активність учасників, поширення проектної діяльності у соцмережах та ЗМІ, вчасне надсилання планів реалізації та звітів, їх підтвердження квитанціями зданої вторинної сировини.

До даної ініціативи долучилися дві школи з Хмельниччини, а саме: Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 та Шепетівський навчально-виховний комплекс №1. Командам цих двох навчальних закладів вдалося потрапити до фіналу проекту. Таким чином, ці школи отримають спеціальний прес, за допомогою якого зможуть брикетувати сміття, а згодом здавати його на переробку.

Загалом даний проект надихнув учасників втілювати власні проекти, не зупинятися на шляху до реалізації власних задумів, працювати у команді. Кожен отримав цінний досвід та знання ,які стануть у нагоді в майбутньому при розробці нових цікавих проектів.

Може бути цікаво: