Ви є тут

«Зробити Хмельницький чистішим»: як студенти прибирали сміття біля залізниці

Инна Хананова

Фото - Молодіжна Громадська Рада

Фото - Молодіжна Громадська РадаФото - Молодіжна Громадська РадаФото - Молодіжна Громадська РадаФото - Молодіжна Громадська РадаФото - Молодіжна Громадська РадаФото - Молодіжна Громадська Рада

Понад п'ятдесят хмельницьких студентів розчистили від сміття територію поблизу залізниці. Основна частина непотребу складалася з поліетиленових пакетів, пляшок та одягу. Далі детальніше розповість про це «Хмельницький».

В середу, 17 жовтня, студенти шістьох хмельницьких університетів вийшли на студентську толоку. Молодь об'єднала мета «Зробити Хмельницький чистішим».

Ініціативу такої толоки проявила Студентська рада Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії під час однієї із робочих зустрічей Молодіжної громадської ради. До заходу долучилися студенти із Хмельницького національного університету, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького університету економіки і підприємництва, Професійного ліцею електроніки, Торгівельно-економічного коледжу та гуманітарно-педагогічної академії. Про це йдеться на офіційній сторінці Молодіжної громадської ради у соцмережі.

Фото - Молодіжна Громадська Рада

Понад п'ятдесят студентських активістів у рукавичках та зі сміттєвими пакетами прибирали засмічену ділянку залізниці від міської лікарні до скверу ім. Франка. Ділянку для прибирання обрали не випадково. У сюжеті про Хмельницький у Youtube-проекті «Русские в Украине» ведучі, туристи з Росії, зазначили:

«Залізниця - це перше, що бачить турист, сходячи з потягу, і хочеться щоб враження про Хмельницький не псували засмічені краєвиди», - йдеться у сюжеті. 

Тому було вирішено прибрати саме цю ділянку.

Студенти зібрали п'ятдесят мішків зі сміттям. Протягом тридцяти хвилин спільної роботи вдалося повністю завантажити причіп сміттєзбирального трактора. Серед непотребу було багато пластикових стаканчиків, пляшок, поліетиленових пакетів, скла тощо.

Акцію підтримали представники Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Саме вони надали студентам необхідні для роботи сміттєві пакети, рукавички та забезпечили вивезення зібраного сміття.