Ви є тут

Свято стилю та краси: у рамках проекту «MoDni» влаштують майстер-клас «Мода 2020-21. Прогнозування»

Инна Хананова

Автор фото - В. Шепелла

Головна модна подія цієї осені відбудеться у листопаді, у Хмельницькому. На майстер-клас «Мода 2020-21. Прогнозування» запрошують усіх, хто слідкує за модними тенденціями та прагне бути стильним і сучасним. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У листопаді, в рамках проекту «MoDni», у Хмельницькому, відбудеться майстер-клас професора Ліани Білякович «Мода 2020-21. Прогнозування». На відвідувачів чекають ексклюзивні матеріали лекції, отримані на основі наукової методології Прогнозування Моди і авторських методик професора Ліани Білякович. Для учасників майстер-класу продемонструють основні напрями розвитку майбутньої моди у візуальному ряді. Буде використано 350 слайдів і 19 відеоматеріалів.

Ліана Білякович - професор кафедри дизайну Київського національного університету культури і мистецтв, дизайнер, матеріалознавець, фундатор наукової школи Прогнозування моди в Україні, аналітик та прогнозист (trendsetter) моди, експерт міжнародного класу в галузі текстилю, член спілки дизайнерів України. 

Майстер-клас «Мода 2020-21. Прогнозування» відбудеться у суботу, 3 листопада, о 14:00, на вул. Свободи, 1А. На захід запрошують спеціалістів фешн-індустрії, виробників текстилю, власників бутиків та торговельних мереж, байєрів, стилістів, іміджмейкерів, редакторів модних глянців та фешн-програм, критиків та аналітиків моди, блогерів, фотографів, фахівців beauty-індустрії і всіх, хто любить моду.

Нагадаємо, що проект «MoDni» стартував у Хмельницькому 17 серпня, на даху одного із торгових центрів. Цього дня влаштували вечірку-показ брендів місцевих виробників. Наступного дня, на вулиці Проскурівській, влаштували яскраве свято, а саме феєричний показ дитячого та підліткового одягу просто неба. 

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: