Ви є тут

Зоотерапія для підопічних благодійного фонду: діти завітали на екскурсію до хмельницького приватного зоопарку

Инна Хананова

Вчора, 17 жовтня, підопічні Соціального центру від Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» завітали до приватного зоопарку Сергія Пальохіна. Як все пройшло, розповість далі «Хмельницький».

Діти-аутисти, якими опікується благодійний фонд «Карітас», відвідали приватний зоопарк Сергія Пальохіна. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів керівник соціального центру «Карітас» Сергій Бабій. Цей захід подарував діткам багато позитивних емоцій та гарний настрій. Працівники благодійного центру запевняють, що такі заходи дуже важливі. Тварини спонукають дітей більше спілкуватися з оточуючими, пізнавати навколишній світ.

Маленькі вихованці благодійного фонду «Карітас» ознайомились із тваринами, які перебувають у місцевому приватному зоокуточку Сергія Пальохіна. Тут хлопчики та дівчатка годували тварин, фотографувалися і навіть потримали в руках маленьких левенят, які народилися у Тіари та Амура. Така екскурсія – це своєрідна терапія для дітей-аутистів, адже спілкування з тваринами допомагає їм краще соціалізуватись. Сергій Пальохін радісно підтримав таку ініціативу. Він привітно зустрів маленьких гостей у своїму зоопарку, провів для них невеличку екскурсію та пригостив морозивом. Діти отримали чудові враження та позитивні емоції від спілкування з тваринами.

Нагадаємо, що влітку, у приватному зоопарку Сергія Пальохіна, збудували нові вольєри для левів, вовків, лисиць та єнотів. Раніше зоокуточок знаходився у мікрорайоні Дубове та мав приблизно дев’ять соток. У зоокуточку перебувало багато тварин: леви, ведмеді, лисиці, єноти, носухи, кенгуру, мавпа, поросята, кози. Зоопарк почав працювати із серпня 2016 року. Його відкрив дресирувальник Сергій Пальохін. Для звірят тут вже було мало місця, тому у березні 2018 року зоокуточок перенесли на ділянку, яка знаходиться на Західно-Окружній, неподалік МРЕВ. На це виділили спонсорські кошти. Таким чином, тварини отримали кращі та зручніші умови для життя. Тепер - це реабілітаційний центр для диких тварин. 

Вулиці, що згадуються: