Ви є тут

Хмельницький вперше представлено на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Працівники «Агенції розвитку Хмельницького» та управління культури і туризму вперше представили наше місто на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У багатьох людей склався стереотип, що Хмельницький - це лише базар і тут нема нічого цікавого для туристів. Однак насправді це зовсім не так. У нашому місті багато цікавих закладів, де можна спробувати смачні страви та приємно відпочити. Також у Хмельницькому протягом року проводяться різноманітні цікаві фестивалі: «Республіка», «My Fest», «ДжазФестПоділля», «Rock&Buh». У грудні минулого року Хмельницька міська рада запустила виставкою-ярмарком «Купуй Хмельницьке» однойменний проект. Це спрямовано на популяризацію продукції місцевих виробників та забезпечення хмельничан товарами високої якості. На полицях місцевих магазинів тепер можна придбати продукти із маркуванням «Купуй Хмельницьке» і таким чином підтримати місцевого виробника. Цього року, в рамках проекту «Купуй Хмельницьке», влаштували святковий показ дитячого та підліткового одягу просто неба. 

Працівники «Агенції розвитку Хмельницького» та управління культури і туризму вперше представили Хмельницький на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності. Директор Агенції розвитку Хмельницького Леся Герасимчук розповіла, що учасники заходу активно цікавляться стендом із продукцією хмельницьких виробників. Увагу гостей форуму привертає бренд міста, тури вихідного дня, туристичні маршрути, календар фестивальних подій тощо. Також учасники запитують про місцеві готелі, ресторації та різні цікаві об'єкти міста.

Туризм – це не тільки фортеці, замки, архітектурні будівлі та старовинні пам'ятки. Це також ресторани з вишуканою місцевою кухнею та різноманітні фестивалі протягом року. Це є головним посланням хмельничан для відвідувачів Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.