Ви є тут

Олександр Педан привітав дружину з річницею весілля

Инна Хананова

Фото - офіційна сторінка Олександра Педана

Відомий ведучий і шоумен Олександр Педан привітав свою кохану дружину з річницею одруження. Вчора, 11 жовтня, пара відсвяткувала Кришталеве весілля. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Із майбутньою дружиною Інною Олександр Педан познайомився ще у 9 класі під час шкільного КВК. Потім вони знову зустрілися у студентські роки. З тих пір закохані не розлучалися. У 2003 році пара одружилася. Олександр та Інна виховують двох дітей. У 2005 році Інна народила донечку Валерію, а в 2016 - сина Марка. Протягом деякого періоду часу, коли Олександр розпочинав кар'єру в Києві, його дружина була змушена жити з донечкою у Хмельницькому. Згодом Олександр назвав цей період найважчим у його сімейному житті. 

Популярний український телеведучий та серфінгіст Олександр Педан привітав свою кохану дружину Інну з річницею весілля. Вчора, 11 жовтня, закохані відзначили Кришталеве весілля. Про це на своїй офіційній сторінці у соцмережі розповів хмельничанин.

«15 років разом? Серйозно?? Як одна мить) У нас сьогодні ювілей -Кришталеве Весілля! Іннусь, люблю і дякую за найдорожче, що маю у житті - @pedanlera та Марік. Лебединої ніжності нам і голубиної вірності. Чи навпаки?», - написав Олександр Педан.

Користувачі соцмережі привітали пару із цією прекрасною датою, побажали щастя кохання і свіжості почуттів, достатку, здоров'я та багато позитивних емоцій.

Олександр Педан опублікував також гарну світлину, на якій він разом із родиною. Однак обличчя маленького синочка Марка він поки не показує. Ведучий прокоментував це у жартівливій формі.

«P.S. Сорі, але Марік, поки що дозволу його виставляти не дає)», - написав Олександр Педан.

Нагадаємо, що весною цього року Олександр Педан став письменником. Хмельничанин написав дитячу книгу «Пан Дельфін». Відомий шоумен спробував просто та легко розповісти малюкам про життя дельфінів. Зокрема, у своїй книзі автор пояснює, чому вони не риби, де живуть, як спілкуються, як сплять та багато іншого. «Пан Дельфін» подорожує зі сторінки на сторінку, розповідаючи дітям цікаві факти про себе. Таким чином, хлопчики та дівчатка можуть дізнатися багато корисної інформації про життя дельфінів.