Ви є тут

До Дня захисника України курсанти Прикордонної академії влаштували патріотичний флешмоб

Инна Хананова

Курсанти Прикордонної академії влаштували патріотичний флешмоб. Майбутні офіцери разом співали Гімн України та Марш нової армії. Таким чином, прикордонники привітали усіх з Днем Захисника України. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

День захисника України - це свято повсталого та незламного духу, що є символом української нації. Це свято традиційно в Україні відзначатимуть у неділю, 14 жовтня. З нагоди свята у Хмельницькому проводяться різноманітні заходи. 

Вчора, 11 жовтня, на плацу Національної академії державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте шикування. Цього разу майбутні офіцери-прикордонники у незвичний спосіб вирішили привітати бойових побратимів та усіх чоловіків із Днем захисника України та влаштували військово-патріотичний флешмоб. До акції долучилися першокурсники, учасники урочистого маршу, який проходив у Києві до Дня незалежності, військовий оркестр та керівництво прикордонної академії, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Спочатку курсанти Прикордонної академії відтворили карту України, у центрі якої розгорнули національний жовто-блакитний стяг. Після цього усі учасники флешмобу заспівали Гімн України. Далі усі хором виконали Марш нової армії.

Ректор Національної академії державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького Олег Шинкарук зазначив, що День захисника України - це свято, яке всіх об'єднує, незалежно від того, чи це. збройні сили, чи національна гвардія, чи державна прикордонна служба України, адже вони всі є захисниками України. За його словами, сьогодні надзвичайно важлива єдність між цими силовими структурами. Також Олег Шинкарук побажав усім нових перемог на наших українських державних умовах.