Ви є тут

«Розділові»: вперше у Хмельницькому письменник Жадан представить унікальний проект

Инна Хананова

Життя та смерть, кохання та ненависть, сміх та тиша. Такі суперпечливі образи переплітаються у мультмедійній виставі Сергія Жадана «Розділові». Її, до слова, поціновувачі мистецтва та критики вже встигли назвати унікальною. Своє дітище письменник вперше представить в обласному центрі у середу, 17 жовтня. Наше місто стане другим сережд українських міст після Івано-Франківська у жовтневому турі письменника. Про цю подію докладніше розповість «Хмельницький».

Мультимедійний проект Сергія Жадана «Розділові» - це симбіоз сучасного поетичного слова, живої музики та візуальних образів. Так, за задумом автора, працюють усі органи чуття, а глядач краще сприймає усе, що відбувається на сцені. У виставі звучатимуть ліричні вірші самого Сергія Жадана та музика білоруського акордеоніста Олексія Ворсоби. У «Розділових» йдеться про кохання та ніжність, смерть, забуття та воскресіння, війну, сміх і тишу і ще раз – про ніжність та любов. Проекту нещодавно виповнилося шість років, проте його зміст щоразу оновлюється та трансформується. До прикладу, цього разу до вистави долучився польський музикант Томас Сікора. А загалом, проект «Розділові» існує у двох формах – власне, як вистава та у віртуальному вимірі.

Прем’єра «Розділових» у Хмельницькому запланована на середу, 17 жовтня. Вистава відбудеться у міському будинку культури, що на Проскурівській, 43. Початок о 18.30. Квитки на неї - вже у продажу. Придбати їх можна безпосередньо у касі Хмельницького міського будинку культури, у книжковому наметі поблизу ТЦ «Либідь – Плаза». Ціни на квитки стартують від 120 гривень.

Автор - Тетяна Качур.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: