Ви є тут

У Хмельницькому відкрили новий пришкільний спортивний майданчик

Инна Хананова

Сьогодні, 11 жовтня, у Хмельницькому, відкрили новий пришкільний майданчик зі штучним покриттям. Він розташований біля СЗОШ №27 ім. Дмитра Іваха, що на Львівському шосе, 47/4.  Загальна вартість спортивного об’єкту становить один мільйон 500 тисяч гривень. Подібний спортивний майданчик недавно з'явився на території СЗОШ №8. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Сьогодні у нашому місті відкрили ще один новий багатофункціональний спортивний майданчик за два роки. Він розташований біля спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 ім. Дмитра Іваха, що на Львівському шосе, 47/4. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин.

«Плюс ще один спортивний майданчик! Цього разу на території ЗОШ №27. Вже 14 спортивний майданчик для ігрових видів спорту за понад 2 роки! Наразі, будуємо ще 5. 3 плануємо відкрити цього року!», - написав міський голова.

Тепер усі бажаючі зможуть тренувати тут свою силу та гнучкість, грати у футбол, волейбол, баскетбол тощо. Вартість спортивного майданчика становить 1 млн. 500 тисяч гривень. 

Міський голова традиційно завітав на відкриття спортивного майданчика. Він щиро привітав усіх присутніх із цією радісною та довгоочікуваною подією, а потім урочисто перерізав червону стрічку.

Олександр Симчишин зазначив, що поступово у кожній школі та великих дворах міста будуть власні сучасні та зручні місця для занять спортом. Це сприяє активному розвитку у місті фізичної культури та спорту, а також залученню молоді до здорового способу життя.

Далі міський голова першим забив гол у футбольні ворота нового поля. Учні з радістю фотографувалися з Олександром Симчишиним. А потім футбольні команди зіграли перший матч на новому полі. 

Додамо, що протягом останніх двох років у Хмельницькому збудували вже 14 нових майданчиків для міні-футболу, волейболу, баскетболу, тенісу. Цю традицію будуть продовжувати і надалі.

Може бути цікаво: