Ви є тут

Виставка військової амуніції, кіноперегляд та концерт: у Хмельницькому влаштують фестиваль «Лицарський хрест»

Инна Хананова

Фото - Музей історії міста Хмельницького

До Дня Захисника України у Хмельницькому влаштують фестиваль «Лицарський хрест». Заходи планують провести у кількох локаціях. Що передбачає програма фестивалю, дізнавався «Хмельницький».

У рамках святкування Дня Захисника України, який відзначають 14 жовтня, у Хмельницькому вдруге проведуть фестиваль повсталого духу, що має назву «Лицарський хрест». Організатор дійства - МГО «Січ». Фестиваль відбудеться у суботу, 13 жовтня. Тематикою фестивалю «Лицарський хрест» є історія української військової звитяги, що тисячоліттями карбувалась боротьбою за свободу та незалежність. На хмельничан та гостей міста чекають: концертна програма, виставкова локація, змістовні та цікаві зустрічі, лекції та багато іншого. 

Заходи запланували провести у кількох локаціях. Однією з найбільших локацій фестивалю стане виставкова. З 11:00 до 15:00, на вулиці Проскурівській, влаштують виставку військової амуніції, атрибутики, трофеїв та фотографій. Тут відбудеться презентація озброєння та військового спорядження від доби Київської Русі до сьогодення. Для відвідувачів також проведуть майстер-класи, а діти зможуть розважитися на канатному атракціоні. Також облаштують фотозону та «фотосушку», присвячену українським захисникам. Цього дня відбудеться презентація проекту «Воїн». З 12:00 до 15:00, у книгарні «Є», влаштують тематичний лекторій. З 15:00 до 17:00, на вулиці Проскурівського Підпілля, 71, (2 поверх), відбудеться перегляд кінострічки «Добровольці Божої чоти». О 18:00, у «ПаПаПабі», що на вулиці Івана Франка, 10, розпочнеться святковий концерт за участі місцевих гуртів. Хедлайнером музичної сцени цього вечора стане «Zворотня Dія» – український рок-гурт, що поєднує у собі елементи різних музичних жанрів, зокрема, таких як: альтернатива, репкор та електроніка. Виступ саме цього гурту стане однією з найочікуваніших подій фестивалю. Вхід вільний.

Усі ці заходи створять у центрі Хмельницького святкову атмосферу фестивалю «Лицарський хрест - 2018».

Дивіться у "Великому довіднику":