Ви є тут

У мікрорайоні Лезневе будують новий дитячий садочок

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

У Хмельницькому триває реконструкція та будівництво навчальних закладів. Новий дошкільний навчальний заклад на 120 місць будують у мікрорайоні Лезнево, у провулку Шостаковича, 28-А. Для цього виділено понад 30 млн. гривень з міського бюджету. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У мікрорайоні Лезневе з'явиться новий дитячий садочок. Його загальна площа становитиме 1336,27 квадратних метрів. Дошкільний навчальний заклад матиме два поверхи.  З міського бюджету на його спорудження виділили понад 30 мільйонів гривень. Дошкільний навчальний заклад, що знаходиться за адресою: провулок Шостаковича, 28-А, розрахований на 120 маленьких відвідувачів. На діток чекатимуть сучасні та комфортні умови.

За інформацією управління капітального будівництва, площа ділянки, на якій триває будівництво, становить 0,8293 га. Садочок розрахований на 6 груп. На першому поверсі розмістять три групи дітей: молодшу, середню і старшу. Також тут облаштують усі необхідні приміщення: приймальню, ігрову кімнату, спальню та санвузли. Крім того, тут буде господарсько-адміністративна частина: медична кімната, кабінет завідуючого, кімната персоналу, кухня, пральня. Кожна з груп, крім основного входу з загального коридору, матиме самостійні виходи (евакуаційні) назовні. На другому поверсі будуть розташовані ще три групи дітей: одна старша і дві підготовчі, з аналогічним набором приміщень, як на першому поверсі, та додатково зал для музичних та гімнастичних занять, методичним кабінетом та кладовими. З кожної групи є другі (евакуаційні) виходи через балкони по зовнішніх сходах на територію дитячого садочку.

Відповідно до проекту, крім основної споруди, у складі комплексу також передбачено зведення господарської споруди, котельні, комплектної трансформаторної підстанції, літніх тіньових навісів для кожної групи дітей, резервуар дощових вод, пожежний резервуар та самопливний колектор.

Новий дитячий садочок допоможе вирішити проблему забезпечення місцями дошкільнят в одному з найбільш проблемних у цьому питанні мікрорайоні Хмельницького.

Може бути цікаво: