Ви є тут

У Хмельницькому затвердили документацію на дві ділянки Молодіжного парку

Инна Хананова

Фото - Proprostir

Фото - ProprostirФото - ProprostirФото - ProprostirФото - ProprostirФото - ProprostirФото - Proprostir

Парк Молодіжний отримав офіційний статус. У Держгеокадастрі та Держводгоспі затвердили дві зелені ділянки неподалік міського пляжу площею майже чотири гектари з кадастровими номерами. Тепер територія правого берега Південного Бугу стане сучасною, комфортною та відповідатиме світовим зразкам. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Ідея створення у Хмельницькому Молодіжного парку виникла ще у 2013 році. Її запропонував керівник молодіжного клубу розвитку Степан Кушнір та місцеві активісти. Але до цього часу її так і не вдалося успішно реалізувати. Важливим кроком щодо втілення цього проекту стала розробка ескізів парку молодими творчими людьми. Проект розробила громадська ініціатива «Proprostir» на основі результатів архітектурного воркшопу, в якому взяли участь 20 молодих архітекторів з усієї України. Архітектори вивчили побажання хмельничан, а також дослідили територію біля Південного Бугу. Проект створений за ініціативи ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» та за сприяння Хмельницької міської ради. Активісти «Proprostir» Дмитро Райфшнайдер, Олена Джула-Райфшнайдер, Ірен та Максим Кухарі презентували хмельничанам концепцію Молодіжного парку влітку минулого року під час фестивалю «Green Fest».

Тепер Молодіжний парк став реальністю. Минулого тижня у Держгеокадастрі та Держводгоспі затвердили дві ділянки парку. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин.

«Більше 2 років можна сказати боротьби, і ось результат! Молодіжний парк - це вже реальність. Затверджена документація на 2 ділянки Молодіжного парку! Майже 4 га з кадастровими номерами! Тепер сесія ХМР і далі виділення коштів на проектно-кошторисну документацію для благоустрою парку!», - написав міський голова.

Територія біля Південного Бугу є дуже перспективною. Тут є всі передумови для створення сучасного простору: рельєф парку, розташування, доступність. Молодіжний парк повинен стати чудовим місцем для проведення різноманітних цікавих заходів, семінарів, фестивалів та улюбленим місцем відпочинку хмельничан. Попереду тепер реалізація проекту.