Ви є тут

У парку ім. Чекмана з'явилася нова велосипедна доріжка

Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Автор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь Камінський

У парку ім. М. Чекмана з'явилася ще одна велосипедна доріжка. На її будівництво з міського бюджету виділили 1,5 мільйона гривень. Далі про це розповість «Хмельницький».

Нова велодоріжка у парку ім. Чекмана пролягає від містка поблизу станції прокату катамаранів до виїзду з парку неподалік вулиці Олімпійської. Довжина нової велосипедної доріжки становить 776 метрів, а ширина 2,5 метри. Тепер велосипедисти зможуть безперешкодно дістатися з вулиці Курчатова до мосту закоханих через річку Плоска. Також вже майже готовий мостовий перехід для пішоходів і велосипедистів. Стару металеву конструкцію демонтували ще у серпні, адже вона була в аварійному стані та не надто зручною.

Автор фото - Василь Камінський

Нагадаємо, що будівництво першої велодоріжки розпочалося у парку ім. Чекмана восени 2016 року. Перша частина велосмуги пролягає від вул. Кам’янецької до білого містка, друга – від містка в парку ім. Чекмана до станції прокату катамаранів. Всього довжина цієї велодоріжки становить майже 900 метрів. Перед велосмугою встановили дорожні знаки 4.12 «Доріжка для велосипедистів». Також тут нанесли необхідну розмітку фарбою. На велодоріжці виклали сіру бруківку. Біля велосмуги облаштували газони та встановили сучасні ліхтарі. Хмельничани задоволені цієї велодоріжкою, адже тепер вони можуть зручно та швидко дістатися з мікрорайону Гречани до центру міста і назад. 

Додамо, що цієї осені зробили пішохідну та велосипедну доріжки на Старокостянтинівському шосе від «Темпу» до вулиці Зарічанської. Будують на Проспекті Миру від «Сілістри» до «Темпу». Планується облаштувати велодоріжку у мікрорайоні Озерна, вздовж вулиці Січових Стрільців. Будівництво велодоріжок, велосмуг та стоянок для велосипедистів у різних мікрорайонах міста відбувається у рамках Програми розвитку велоінфраструктури міста Хмельницького на 2017-2025 роки, яку депутати ухвалили в березні минулого року.