Ви є тут

У хмельницькому приватному зоопарку народилося четверо левенят

Инна Хананова

У хмельницькому приватному зоопарку Сергія Пальохіна народилися четверо левенят. Зараз маленькі хижаки роблять свої перші кроки та знайомляться з навколишнім світом. Далі розповість «Хмельницький».

Тіара та Амур ховають своїх діток в зимовому вольєрі і сторонніх людей до них не пускають. Левенятам вже зробили щеплення і навіть паспорти міжнародного зразка. Про це розповів головний лікар Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини Кирило Чумаков. За словами власника зоопарку Сергія Пальохіна, мами-левиця має спеціальний раціон: вона їсть більше яловичини і телятини. Працівники зоопарку ретельно доглядають за малюками. Сфотографуватися і погратися з левенятами усі бажаючі зможуть не раніше, ніж через тиждень, адже тваринки ще зовсім маленькі. Левенята вже вчаться повзати, пробують робити свої перші кроки та знайомляться з навколишнім світом. Тіара та Амур постійно їх оберігають та доглядають за ними. Про це йдеться в сюжеті «Сьогодні».

Нагадаємо, що влітку, у приватному зоопарку Сергія Пальохіна, збудували нові вольєри для левів, вовків, лисиць та єнотів. Раніше зоокуточок знаходився у мікрорайоні Дубове та мав приблизно дев’ять соток. У зоокуточку перебувало багато тварин: леви, ведмеді, лисиці, єноти, носухи, кенгуру, мавпа, поросята, кози. Взагалі зоопарк почав працювати із серпня 2016 року. Його відкрив дресирувальник Сергій Пальохін. Влітку минулого року у зоокуточку з'явилось маленьке вовченя, двоє пеліканів і лелека з травмованим крилом. У жовтні минулого року, у сім'ї Амура та Тіари народилося троє левенят: два хлопчики та одна дівчинка. Для звірят тут вже було мало місця, тому у березні 2018 року зоокуточок перенесли на ділянку, яка знаходиться на Західно-Окружній, неподалік МРЕВ. На це виділили спонсорські кошти. Таким чином, тварини отримали кращі та зручніші умови для життя. Тепер - це реабілітаційний центр для диких тварин. 

Вулиці, що згадуються: