Ви є тут

«Домашня опіка»: до Міжнародного дня людей похилого віку у Хмельницькому проводять благодійну акцію

Инна Хананова

Незабаром в Україні відзначатимуть Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди обласний благодійний фонд «Карітас» організував акцію «Домашня опіка». Як долучитися до цієї акції, дізнавався «Хмельницький».

У Хмельницькому стартувала благодійна акція «Домашня опіка». Її проводить обласний благодійний фонд «Карітас». Головна мета такої акції полягає в тому, щоб зібрати продукти харчування, засоби гігієни для людей похилого віку. Долучитися до акції можуть усі небайдужі хмельничани. Для цього потрібно принести щось із перерахованих речей: продукти харчування (олія, рибні консерви, гречка, вермішель, рис, чай, цукор), побутову хімію та засоби догляду (засоби для миття посуду, підгузники дорослі, шампунь, вбираючі пелюшки тощо). Це все необхідно принести до благодійного фонду «Карітас», який розташований за адресою: вулиця Зарічанська, 10/3 (2-й поверх, кабінет №202). Про це йдеться на офіційній сторінці благодійного фонду «Карітас» у соцмережі.

Міжнародний день людей похилого віку проголошений 50 сесією Генеральної Сесії Асамблеї ООН. В усьому світі цей важливий день відзначають 1 жовтня. Бабусі та дідусі потребують нашої підтримки, турботи та уваги. До 1 жовтня хмельничани мають нагоду долучитися до акції та підтримати проект «Домашня опіка». Контактна особа - Світлана. Телефон: 096-519-35-99.

Нагадаємо, що недавно благодійний фонд «Карітас» проводив благодійну акцію «Шкільний портфелик». Головна мета такої акції полягала в тому, щоб зібрати необхідне шкільне приладдя для дітей, родини яких опинились у складних життєвих обставинах. В рамках цієї акції 300 дітей із малозабезпечених сімей отримали портфелі зі шкільним приладдям (зошити, блокноти, ручки, олівці, фарби та альбоми для малювання, пластилін, гумки тощо). 

Вулиці, що згадуються: