Ви є тут

Восени до Хмельницького завітає популярний «Pianoбой»

Инна Хананова

У листопаді в нашому місті виступить «Pianoбой». Де відбудеться виступ музиканта, далі розповість «Хмельницький».

«Pianoбой» - це сольний проект Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів «Океан Ельзи», «Esthetic Education» та Земфіри. 

Дмитро Шуров народився 31 жовтня 1981 у Вінниці. З чотирьох років хлопчик вчився грати на фортепіано. Дмитро закінчив 4 класи музичної школи. У 2000 році він отримав пропозицію грати у відомому гурті «Океан Ельзи». Його дебютний виступ у складі «Океану Ельзи» відбувся 1 квітня 2000 році. У складі гурту він брав участь у створенні двох студійних альбомів, а також виступив у трьох концертних турах. У 2001 року з групою познайомився бельгійський режисер Луї Франк. Він зняв для «Океану Ельзи» кліп на пісню «Друг». Згодом Луї Франк повідомив музикантам, що буде знімати фільм і запропонував їм написати до нього музику. У 2004 році Дмитро разом із бас-гітаристом «Океан Ельзи» Юрієм Хусточкою покинули гурт і почали співпрацювати з Луї Франком, ставши учасниками колективу «Esthetic Education». Восени 2006 року Земфіра запросила Шурова стати піаністом її гурту.

Історія проекту «Pianoбой» розпочалася у 2009 році. Тоді Дмитро почав працювати над оперою «Лев і Лея», частина якої прозвучала на показі фешн-дизайнера Олени Ахмадулліної в Парижі. Під час роботи у Шурова з'явилася ідея створення власного сольного проекту, який згодом отримав назву «Pianoбой». Над новим проектом йому допомагала сестра Ольга Шурова. Перший виступ Дмитра Шурова в ролі «Pianoбой» відбувся у вересні 2009 року в рамках другого «Moloko Music Fest».

Недавно «Pianoбой» презентував відеокліп на пісню «Підручник» з нагоди початку нового навчального року. Цю пісню гурт подарував школярам, які відсвяткували перший дзвоник. 

Концерт «Pianoboy» відбудеться у четвер, 1 листопада, у Хмельницькій обласній філармонії. Початок о 19:00. Вартість квитків коливається від 220 до 590 гривень.

Дивіться у "Великому довіднику":