Ви є тут

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 відзначає 50 річницю з дня створення

Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 відзначає 50 річницю з дня створення. З цієї нагоди у Хмельницькому відбулися урочисті заходи. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 розташована на вул. Спортивній, 14. Заклад розпочав свою діяльність ще у 1968 році. Протягом цього часу тисячі дітей та підлітків Хмельницького успішно та наполегливо займалися різними видами спорту на майданчиках, спортивних залах та стадіонах. Наразі у ДЮСШ №1 кожен може обирати з таких видів спорту: футбол, гандбол, волейбол, легка атлетика, баскетбол та регбі. У ДЮСШ №1 працюють досвідчені тренери-викладачі, з яких семеро мають спортивне звання «Майстер спорту» та один тренер – «Майстер спорту України міжнародного класу».

Завдяки щоденній праці наполегливі вихованці закладу регулярно представляють рідне місто та країну на змаганнях різного рівня.

Серед вихованців ДЮСШ №1 є такі відомі спортсмени:

  • Заспа Лариса – Заслужений майстер спорту України з гандболу, бронзовий призер Олімпійських ігор;
  • Шершун Богдан – Майстер спорту України міжнародного класу, володар Кубку УЄФА з футболу;
  • Андрущак Ія – Майстер спорту України, 5-ти кратна чемпіонка України з футболу;
  • Маслянко Ольга – Майстер спорту України, 3-х кратна чемпіонка України з футболу;
  • Сівак Вадим – Майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з регбі-7, член збірної команди України з регбі;
  • Плотницький Олег – Майстер спорту України, капітан молодіжної збірної команди України з волейболу;
  • Парандій Леся – Майстер спорту України, чемпіонка Європи серед студентів з гандболу.

Привітати ДЮСШ №1 з визначною датою завітали почесні гості, серед яких і міський голова Олександр Симчишин. Він привітав усіх присутніх з чудовим святом та побажав подальшого розквіту і розвитку. Міський голова вручив сертифікат на 50 тисяч гривень для придбання спортивного інвентаря й нагородив подяками та пам’ятними відзнаками тих, хто доклав найбільше зусиль для розвитку ДЮСШ №1.

Вулиці, що згадуються: