Ви є тут

У Хмельницькому визначили «Лідера читання-2018»

Инна Хананова

Фото - Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка

Фото - Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. ШевченкаФото - Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. ШевченкаФото - Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка

Двадцятеро юних мешканців Хмельниччини взяли участь у третьому – підсумковому – етапі обласного конкурсу «Лідер читання-2018». Захід відбувся у вівторок, 11 вересня, в обласній бібліотеці для дітей імені Тараса Шевченка. Учасниками конкурсу стали учні 5-7 класів з усієї області, які з квітня до серпня прочитали найбільшу кількість книг. Серед них був також хмельничанин Богдан Шостацький. Хлопчик став цьогорічним «Лідером читання» у нашому місті.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», 11 вересня,  в обласній бібліотеці для дітей ім. Шевченка, зібралися школярі зі всієї Хмельниччини. Усі двадцятеро юних мешканців області - переможці місцевих відбіркових етапів конкурсу «Лідер читання-2018». Серед них хмельничанин Богдан Шостацький. Хлопчик розповів, що багато читає і надає перевагу фантастиці. Додамо, що школяр не лише активний читач, а й письменник. Минулого року він написав книжку «Пригоди Мариськи».

Цього року Богдан став переможцем міського конкурсу «Лідер читання-2018». Загалом участь у конкурсі взяли понад 4500 школярів області. З них до фіналу пройшли тридцять дітей. Однак на підсумковий етап до нашого міста з різних причин завітали лише двадцять школярів.

Відповідно до умов конкурсу діти повинні були пройти три випробування. Найактивніші книголюби - читачі бібліотек для дітей області продемонстрували ерудованість та кмітливість.

За результатами конкурсу компетентне журі визначило переможця. Ним став читач Кам’янець-Подільської бібліотеки – філії №6 для дітей Касапчук Тимур. Саме він представлятиме Хмельниччину у Всеукраїнському фіналі конкурсу, який відбудеться у Херсоні, на базі обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Може бути цікаво: