У Хмельницькому на День міста проведуть Чемпіонат зі спортивної риболовлі

Ви є тут

Инна Хананова

Незабаром хмельничани відзначатимуть День міста. На 29 та 30 вересня у Хмельницькому запланували багато цікавих заходів. Серед розваг - Чемпіонат міста зі спортивної риболовлі на міському пляжі. Стати учасником змагань можуть усі бажаючі хмельничани. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У неділю, 30 вересня, усіх хмельничан запрошують на активний відпочинок на міському пляжі. Усі бажаючі матимуть нагоду провести дозвілля біля водойми та відчути спортивний азарт. Чемпіонат міста з ловлі риби серед рибалок-любителів поплавкового та донного спорядження відбудеться в рамках святкування Дня міста.

Учасником змагань можуть стати усі бажаючі. В змаганнях можуть брати участь рибалки індивідуально та команди (3 рибалки) від установ та організацій міста. Для участі у чемпіонаті необхідно до 17:00, 27 вересня, заповнити анкету: командну заявку або індивідуальну заявку.

Реєстрація учасників та жеребкування розпочнеться з 06:00, на міському пляжі, біля кафе «Малібу». З 07:00 до 07:30 буде проводитися розміщення спортсменів по секторах та підготовка спорядження. Змагання розпочнуться о 07:30 і триватимуть до 11:30. Далі розпочнеться підведення підсумків (зважування риби). О 12:00 проведуть церемонію урочистого закриття чемпіонату.

Додамо, що залежно від погодних умов у програмі змагань можуть бути зміни.

Нагадаємо, що минулого року у Хмельницькому провели перший чемпіонат міста з ловлі риби «Проскурівська рибалка». Протягом трьох з половиною годин хмельничани ловили карасів, окунів, плотву, ротань і навіть раків. Після завершення змагань нагородили переможців. Абсолютним чемпіоном першого чемпіонату міста з ловлі риби серед рибалок-любителів «Проскурівська рибалка» став хмельничанин Артем Баранов, який виловив у річці 630 г риби.