Ви є тут

Відома співачка Христина Соловій завітає до Хмельницького

Инна Хананова

Ніжна та чуттєва Христина Соловій завітає у листопаді до Хмельницького. Співачка виконає відомі хіти та нові пісні. Де відбудеться її виступ, розповість далі «Хмельницький».

Христина Соловій народилася 17 січня 1993 року у місті Дрогобич Львівської області. Вона виховувалася у родині хорових диригентів. Бабуся Христини співала для онуків старовинні галицькі пісні. Соловій закінчила музичну школу за класом фортепіано.

У 2013 році Христина взяла участь у пісенному конкурсі «Голос країни». Своїм проникливим співом вона вразила усіх тренерів проекту. Дівчина заспівала на пісенному конкурсі старовинну лемківську пісню «Горе долом». Після короткого спілкування з суддями, Христина обрала своїм тренером Святослава Вакарчука.

У 2015 році співачка випустила свій дебютний альбом «Жива вода», основою якого стали народні пісні, а також дві композиції авторства самої Христини. Перший кліп на пісню «Тримай» викликав великий ажіотаж серед користувачів інтернету. Наразі цю відеороботу переглянули майже 20 мільйонів разів.

Христина Соловій, яка підкорила своїм неймовірним голосом усю країну, вирушає у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому. Талановита співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. 

«Любий друг. Ми давно не бачились. Я ось скоро буду у твоєму місті. Давай зустрінемось?.. Хочу знати як ти. Мені стільки треба тобі розповісти. Знаєш, я нарешті записала альбом своїх пісень. Ти їх ще не чув, але вони про тебе. Про нас. Бо ти - моє натхнення. Пам'ятаєш наше літо? Воно тепер звучить у моїх піснях голосом моря... Хочу знову побачити твої очі. Хочу співати тобі. Чекаю нашої зустрічі», - звернулася до прихильників співачка.

В рамках туру Христина Соловій виступить у Житомирі, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Львові, Харкові, Вінниці та інших містах. Також співачка завітає до нашого міста. Прихильники творчості співачки поринуть у хвилі мелодійного фолку. Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір подарує кожному неповторний вечір. Христина Соловій у цьому турі презентує все найкраще, що відбулося в її творчості протягом останніх кількох років. Під час концерту Христина виконає нові авторські пісні та відомі хіти. 

Концерт Христини Соловій відбудеться у середу, 21 листопада, у Хмельницькій обласній філармонії. Початок о 19:00. Вартість квитків коливається від 190 до 550 гривень.

Дивіться у "Великому довіднику":