Ви є тут

До Дня народження Кузьми Скрябіна випустили поштову марку

Инна Хананова

Сьогодні, 17 серпня, Андрію Кузьменку мало б виповнитися 50. Це мало би бути веселе та чудове свято... Однак жахлива аварія, яка сталася у лютому 2015 року, в одну мить обірвала життя відомого українського музиканта. До Дня народження Кузьми Укрпошта випустила марку, а ввечері у нашому місті відбудеться благодійний концерт, присвячений співакові. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Він ще так багато не встиг. Кузьма завжди старався жити по-максимуму. Він по-справжньому любив людей. До кожного ставився доброзичливо та вмів підняти настрій. У нього було безліч ідей щодо створення цікавих телевізійних проектів. Стільки пісень залишилися недописаними, стільки всього - недосказаним. Однак його пісні завжди житимуть у серцях мільйонів людей: «Спи собі сама», «Мовчати», «Місця щасливих людей», «Шампанські очі», «Мам», «Люди, як кораблі», «Старі фотографії», «Кінець фільму» та багато інших. Сьогодні користувачі соцмереж діляться спогадами про концерти гурту «Скрябін», пишуть про те, як його зараз не вистачає, а дехто і досі не може повірити у те, що Кузьми більше з нами нема. 

«Хтось в небо летить, а хтось залишається...Кузьма сьогодні мав би п'ятдесят. Дуже шкода, що він так швидко відійшов. Але тішить, що його пісні лише починають своє довге життя. Завжди поруч...», - написав у своєму твіттері лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

До 50-річчя від Дня народження лідера гурту «Скрябін» «Укрпошта» ініціювала випуск нової поштової марки «Андрій Кузьменко. 1968-2015 (Скрябін)» із зображенням співака. Спецпогашення марки, на якій буде проставлено відтиск підпису музиканта, відбудеться сьогодні, 17 серпня, у Києві на Головпоштамті та на батьківщині співака, у Львові, на поштамті. Основою для марки стала світлина Андрія Кузьменка, яку зняла фотограф Олена Божко. Марка випущена тиражом 130 тисяч примірників, її номінал становить 9 гривень. Марку «Андрій Кузьменко. 1968-2015 (Скрябін)» чи іншу філателістичну продукцію можна придбати у будь-якому відділенні «Укрпошти» по всій території України.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 серпня, у Хмельницькому, влаштують благодійний концерт про відомого українського виконавця «З Днем народження Кузьма - 50». Концерт пройде в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Старицького. Цього дня будуть звучати популярні пісні Скрябіна. Захід погоджений з благодійним фондом Кузьми та його матір'ю. У концерті візьмуть участь Вадим Кушнір, Артем Харченко, Сергій Нитичук, Майя Онищук, учасники акторської школи «Пармезан», кавер-гурт «Cvit Lypy» та Хмельницький муніципальний академічний камерний хор. Також під час концерту проведуть аукціон, на якому будуть представлені речі з особистої колекції Кузьми та вироби його матері. Зібрані кошти передуть на лікування Максима Ремішевського. Придбати або забронювати квитки можна у книжковому наметі навпроти ТЦ «Дитячий світ».

Може бути цікаво: