Ви є тут

У мікрорайоні Гречани з'явились два нові спортивні майданчики

оновлено
Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

У Хмельницькому завершилися роботи з облаштування нових спортивних майданчиків. Вони розташовані у мікрорайоні Гречани. Замовником виступає спортивно-культурний центр «Плоскирів», підпорядкований управлінню молоді та спорту міської ради. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», праворуч від стадіону «Локомотив» у Гречанах відкрили новий спортивний майданчик, який складається з двох баскетбольних полів. Нагадаємо, що оновлений стадіон «Локомотив» відкрили минулого року. Тут оновили газон, встановили сучасну систему штучного поливу, облаштували зручні доріжки, трибуни для глядачів, комфортні роздягальні та огорожу. Тепер «Локомотив» відповідає усім сучасним вимогам та має усі необхідні умови для якісних занять спортом.

Нові спортивні майданчики багатофункціональні, тобто призначаються для гри у баскетбол, волейбол, теніс тощо. Директор СКЦ «Плоскирів» Василь Головатюк розповів, що майданчики матимуть вільний доступ. Вони працюватимуть з 07:00 до 22:00. Відвідувати спортивний майданчик зможуть усі бажаючі хмельничани. Крім того, тут будуть займатися вихованці СКЦ «Плоскирів», що відвідують секцію баскетболу.

Баскетбольні майданчики - це лише частина проекту. Крім них біля «Локомотиву» також з'явиться міні-футбольне поле. Роботи з його облаштування заплановані на наступний рік.

Загалом протягом останніх двох років у Хмельницькому збудували 9 нових майданчиків для ігрових видів спорту. А 2018 рік додасть ще шість. Крім того, у дворах міста облаштовують майданчики для дитячих ігор. За словами міського голови Олександра Симчишина, заплановано встановити 50 дитячих майданчиків. Наразі половина з них вже облаштована. Також активно встановлюють вуличні спортивні майданчики для індивідуальних занять фізкультурою, антивандальні тенісні столи.  

Вчора, 21 листопада, на стадіоні «Локомотив» , що у мікрорайоні Гречани, відкрили два нові спортмайданчики.

«Майданчики придатні для гри у баскетбол, волейбол, великий теніс. Це вже 14 і 15 спортивні майданчики збудовані за останні роки!», - написав на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

Також міський голова додав, що весною заплановано встановити футзальні ворота. Вартість обох майданчиків становить 3,4 мільйони гривень. Збудували їх протягом шести шість місяців. Олександр Симчишин розповів, що в Гречанах, крім великого футбольного поля з трав'яним покриттям, 2 багатофункціональних майданчиків планується ще міні-футбольне поле 60*30.

Невдовзі поруч розпочнуть встановлювати і футбольне поле зі штучним покриттям. Там зможуть поганяти м'яча всі охочі, бо до гри на трав'яному полі стадіону «Локомотив» доступ обмежений.

Дивіться у "Великому довіднику":