До Дня міста у Хмельницькому з'явиться новий спортивний майданчик

Инна Хананова

У Хмельницькому тривають роботи з облаштування двох баскетбольних полів і тенісних кортів. Вони будуть знаходитися у мікрорайоні Гречани. Замовником виступає спортивно-культурний центр «Плоскирів», підпорядкований управлінню молоді та спорту міської ради. Відкрити майданчики планують до Дня міста.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», праворуч від стадіону «Локомотив» у Гречанах незабаром відкриють новий спортивний майданчик, який складатиметься з двох баскетбольних полів. Нагадаємо, що оновлений стадіон «Локомотив» відкрили минулого року. Тут оновили газон, встановили сучасну систему штучного поливу, облаштували зручні доріжки, трибуни для глядачів, комфортні роздягальні та огорожу. Тепер «Локомотив» відповідає усім сучасним вимогам та має усі необхідні умови для якісних занять спортом.

Нові спортивні майданчики будуть багатофункціональними, тобто призначатимуться для гри у баскетбол, волейбол, теніс тощо. Наразі тут робітники завершують встановлювати огорожу. Усі роботи планують завершити до Дня міста. Тоді відкриють нові майданчики. Директор СКЦ «Плоскирів» Василь Головатюк розповів, що майданчики матимуть вільний доступ. Вони працюватимуть з 07:00 до 22:00. Відвідувати спортивний майданчик зможуть усі бажаючі хмельничани. Крім того, тут будуть займатися вихованці СКЦ «Плоскирів», що відвідують секцію баскетболу.

Баскетбольні майданчики - це лише частина проекту. Крім них біля «Локомотиву» також з'явиться міні-футбольне поле. Роботи з його облаштування заплановані на наступний рік.

Загалом протягом останніх двох років у Хмельницькому збудували 9 нових майданчиків для ігрових видів спорту. А 2018 рік додасть ще шість. Крім того, у дворах міста облаштовують майданчики для дитячих ігор. За словами міського голови Олександра Симчишина, заплановано встановити 50 дитячих майданчиків. Наразі половина з них вже облаштована. Також активно встановлюють вуличні спортивні майданчики для індивідуальних занять фізкультурою. А перші з десяти антивандальних тенісних столів встановлять вже цього тижня.

Дивіться у "Великому довіднику":