Ви є тут

Дві вчительки з Хмельницького потрапили до ТОП-50 кращих педагогів країни

Инна Хананова

Наталія ЗимаМарія Пасічник

Сьогодні, 15 серпня, щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін Global Teacher Prize Ukraine оголосила імена 50 фіналістів. До фіналу потрапили двоє педагогів з Хмельницького, а саме вчителька хімії та вчителька початкових класів. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

В Україні вдруге проходить конкурс серед педагогів Global Teacher Prize Ukraine. Національну премію для найпрогресивніших вчителів заснували у 2017 році. Головна мета цього конкурсу полягає в тому, щоб знайти серед вчителів інноваторів та підвищити престижність професії педагога. Завдяки цій премії сподіваються привернути увагу суспільства до важливості освіти та ролі вчителів, а також популяризувати професію вчителя в Україні.

Сьогодні, 15 серпня, на сайті Освіторія, опублікували список 50 найкращих вчителів за версією премії. Серед них є також педагоги з Хмельницького:

  • Зима Наталія — учитель хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура;

Наталія Зима

  • Пасічник Марія — вчитель початкових класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21.

Марія Пасічник

У п'ятницю, 31 серпня, будуть оголошені ТОП-10 вчителів країни. У вересні, в асесмент-центрі у Львові, члени журі оберуть переможця конкурсу.

Додамо, що  Global Teacher Prize – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Минулого року переможцем премії став вчитель фізики й астрономії з Чернівців Паул Пшенічка. Він потрапив до щорічного рейтингу «ТОП-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус». Його ім’ям лабораторія Лінкольна назвала астероїд. Паул Пшенічка успішно виступає на TEDxKyiv. Його учні легко вступають до технічних відділень університетів нашої країни та за кордоном, працюють у головних офісах відомих світових корпорацій, а також викладають у престижних університетах світу.

Може бути цікаво: