Ви є тут

Хмельничани можуть влаштовувати романтичні побачення на ДАХу

Инна Хананова

Фото - сторінка "ДАХ" у фейсбук

Фото - сторінка "ДАХ" у фейсбукФото - сторінка "ДАХ" у фейсбук

Тепер хмельничани зможуть влаштувати романтичне побачення у відкритому просторі на ДАХу. Це дозволить отримати гарні враження від вечора, проведеного з близькою людиною. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Кожен уявляє романтичне побачення по-різному. Для більшості людей це традиційно похід у кінотеатр, вечеря при свічках у затишному ресторані або прогулянка по парку. Однак це може бути і відвідування цікавого майстер-класу, катання на ковзанах, спільна фотосесія тощо. Зараз дуже актуально дарувати коханій людині незабутні враження та приємні емоції. 

Дуже романтично можна провести час, милуючись зоряним небом або заходом сонця. Таке побачення можна влаштувати на міському пляжі або, наприклад, на ДАХу відкритого простору, що знаходиться на вулиці Героїв Майдану, 38. Таку нову послугу пропонують хмельничанам. Про це стало відомо з офіційної сторінки закладу у соцмережіПротягом двох годин тут можна зручно та комфортно насолодитися переглядом цікавого фільму, випити келих шампанського, поласувати смаколиками, поспілкуватися у затишній атмосфері, помилуватися зоряним небом, помріяти під мерехтіння свічок. Таке романтичне побачення подарує гарні враження та позитивні емоції.

Фото - сторінка "ДАХ" у фейсбук

Крім того, на ДАХу регулярно організовують цікаві авторські програми від відомих музикантів, музичні вечори, вечірки тощо. Тут створені всі необхідні умови для провення різноманітних заходів, а саме встановлені зручні меблі, сучасна техніка, фото- та відеосупровід. До речі, нещодавно у закладі з'явилась група німецьких мурахів, виготовлених із вторинної сировини. Питання про те, які вони матимуть функції, наразі залишається відкритим, як і сам простір.

Вулиці, що згадуються: