Ви є тут

На Площі Свободи відкрили «Фонтан закоханих»

оновлено
Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Автор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь Камінський

У п'ятницю, 10 серпня, на Площі Свободи, відбувся тестовий запуск нового інтерактивного фонтану. Далі про це розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що весною майданчик на перехресті Свободи та Проспекту Миру отримав назву «Площа Свободи». Це є досить символічним і пояснюється тим, що з цієї площі розпочинається вулиця Свободи. На цьому майданчику часто відпочивають батьки з маленькими дітьми, подружні пари, а в період новорічних свят тут встановлюють ялинку. Тому тут вирішили встановити сучасний інтерактивний фонтан, який буде подобатися усім мешканцям міста.

Тепер мешканці та гості міста зможуть милуватися новим фонтаном, який тут облаштували. Найбільше радості та захвату він викликає у маленьких хмельничан. Роботи з будівництва нового фонтану розпочалися минулого року. Тепер тут облаштували спеціальний місточок, який проходить через водяний тунель. Всередині чаші фонтану знаходиться острівок, який накрили спеціальним куполом із нержавіючих матеріалів. Ввечері фонтан світиться різноманітними кольорами: червоним, зеленим, синім, фіолетовим тощо. Хмельничанам дуже сподобався новий фонтан. Свої враження від реконструкції Площі Свободи вони висловлюють у коментарях до допису міського голови Олександра Симчишина про тестовий запуск нового фонтану. Хмельничани зазначають, що приємно вражені новим фонтаном і радіють тому, що місто швидкими темпами змінюється в кращий бік. 

Додамо, що проект фонтану розробила громадська ініціатива Proprostir. Також вони працювали над ідеєю фонтану на привокзальній площі. Нагадаємо, що тут пішохідний фонтан почав працювати у жовтні минулого року. Він дуже подобається хмельничанам.

Вчора, 15 серпня, на Площі Свободи, відкрили новий фонтан. Його будували близько року. Він має назву «Фонтан закоханих». Далі про це розповість «Хмельницький».

Крім самого фонтану, також облаштували територію навколо нього. Тут встановили зручні лавочки, сміттєві урни, облаштували LED-освітлення. Вартість усіх робіт становить близько 5 мільйонів гривень.

«Як на мене, це один з найкращих об'єктів міста Хмельницького», - запевнив міський голова Олександр Симчишин та відкрив фонтан з дистанційного телефону.

Незабаром тут з'являться дерева в горщику. Також планують облаштувати верхню частину площі, зі скульптурами Миколи Мазура.

Ввечері буде діяти різнокольорова підсвітка фонтану та нові ліхтарі з LED-освітленням. «Фонтан закоханих» працюватиме з 11:00 до 22:00. У разі несприятливих погодних умов розклад коригуватимуть. Також заплановано встановити камери відеоспостереження.

Отже, тепер хмельничани мають нагоду милуватися гарним фонтаном та чудово проводити час на Площі Свободи.