Ви є тут

На вулиці Подільській продовжують облаштовувати заїзну «кишеню»

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжують облаштовувати заїзну «кишеню» на зупинці  «Поліклініка №1». Завдяки цьому вдасться розвантажити рух транспорту та підвищити безпеку на вулиці Подільській. На зупинці в напрямку до центра міста уже завершилися роботи. На протилежній стороні, поблизу першої поліклініки, ще тривають. Далі про це розповість «Хмельницький».

Довгі черги маршруток і тролейбусів перешкоджали руху транспорту на вулиці Подільській. Це вирішили владнати, облаштувавши заїзні «кишені». На зупинці  «Поліклініка №1» розширили проїзну частину та оновили асфальтове покриття.

Нагадаємо, що після завершення ремонтних робіт з облаштування заїзних «кишень» тут планують встановити два павільйони очікування з інформаційним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту, так звані «розумні зупинки» (на вул. Подільській, 52, 65). «Розумні зупинки» дозволять зробити очікування громадського транспорту більш зручним та комфортним. Вони матимуть спеціальне інформаційне табло з графіком руху транспорту. Тому кожен бажаючий зможе побачити на табло, о котрій годині прибуде на зупинку тролейбус, автобус або маршрутка. Також буде доступний безкоштовний Wi-Fi. Усі бажаючі зможуть підзарядити тут свої гаджети. Встановлювати «розумні зупинки» буде житомирська фірма «Дозор Україна». Саме ця компанія ввела систему GPS-навігації в маршрутках, автобусах і тролейбусах міста Хмельницького.

Облаштування заїзних кишень на зупинках Хмельницького триває. Незабаром розпочнуться ремонтні роботи на зупинці громадського транспорту за заводом «Катіон», в напрямку руху до села Шаровечка.

Додамо, що усі ремонтні роботи за кошти з міського бюджету виконують підрядні організації на замовлення управління житлово-комунального господарства.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: