Ви є тут

На Старокостянтинівському шосе завершують облаштування пішохідної та велосипедної доріжок

оновлено
Инна Хананова

Автор фото - Остап Волошин

Автор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап Волошин

У Хмельницькому до кінця року планують облаштувати три нові велодоріжки. Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. Їх збудують у рамках Програми розвитку велоінфраструктури міста Хмельницького на 2017-2025 роки.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на «Поділля-Центр», наразі у Хмельницькому є велодоріжка у парку ім. Чекмана. Вона з’єднує центр міста із мікрорайоном Гречани. Хмельничани задоволені цієї велодоріжкою, адже тепер вони можуть зручно та швидко дістатися з мікрорайону Гречани до центру міста і назад. Другу велодоріжку планують завершити облаштовувати на вулиці Свободи: на відрізку від Проспекту Миру до вулиці Зарічанської. 

У березні минулого року депутати ухвалили Програму розвитку велоінфраструктури м. Хмельницького на 2017-2025 роки. На реалізацію Програми спрямують понад 80 мільйонів гривень. У різних мікрорайонах міста облаштують велодоріжки, велосмуги та стоянки для велосипедів.

До кінця цього року в рамках Програми у Хмельницькому облаштують три велодоріжки. Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. За його словами, минулого року була виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт і будівництво велодоріжки на Проспекті Миру. Це будуть ділянки від Площі Свободи до «Темпу» і від «Темпу» до Старокостянтинівського шосе, до вулиці Зарічанської. Вже відбувся тендер, відповідно до якого визначили підрядника, що буде виконувати необхідні роботи. Наразі на Старокостянтинівському шосе триває ремонт пішохідної доріжки. Невдовзі розпочнеться облаштування велодоріжки. За словами Василя Новачка, ремонтні роботи вздовж Проспекту Миру повинні завершитися до кінця вересня.

Автор фото - Остап Волошин

На Старокостянтинівському шосе наближається до фінішу облаштування пішохідної та велодоріжки. Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі міський голова Олександр Симчишин.

«Наближаємося до фінішу ще з одним об'єктом. Будівництво пішохідної доріжки та нової велосипедної доріжки по Старокостянтинівському шосе», - написав Олександр Симчишин.

Міський голова також додав, що розпочинається будівництво нової велодоріжки на Проспекті Миру (від «Сілістри» до «Темпу»).