Ви є тут

Леся Нікітюк візьме участь у популярному шоу «Танці з зірками»

Инна Хананова

Незабаром на одному з провідних українських телеканалів стартує новий сезон популярного шоу «Танці з зірками». Серед учасників програми ми побачимо  хмельничанку Лесю Нікітюк. Наразі ще не відомо, з ким у парі виступатиме відома телеведуча. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Лесю Нікітюк усі знають, як ведучу популярного тревел-шоу «Орел та решка». Жінка народилася у Хмельницькому. Свою кар'єру на телебаченні вона розпочала декілька років тому, взявши участь у шоу «Розсміши коміка». Згодом дівчина стала ведучою пізнавальної програми про подорожі «Орел та решка». Завершивши співпрацю з популярним тревел-шоу, Леся стала обличчям рекламної кампанії універмагу українських дизайнерів і виробників. Недавно Леся Нікітюк стала ведучою шоу «Хто зверху?» на одному з провідних українських телеканалів. Кілька місяців тому Леся отримала нагороду «Ведуча року». А вже зовсім скоро ми зможемо побачити хореографічні здібності відомої телеведучої. Леся візьме участь у відомому шоу «Танці з зірками».

У неділю, 26 серпня, на телеекранах з'явиться продовження улюбленого шоу багатьох українців «Танці з зірками». Цей проект вражає глядачів неповторними номерами, зворушливими постановками та яскравими перевтіленнями учасників. За даними «1+1», вже цієї осені глядачі зможуть голосувати за 14 зіркових учасників та спостерігати за їхніми виступами на паркеті. Серед конкурсантів шоу буде також хмельничанка Леся Нікітюк. Свою участь у проекті вона підтвердила вчора, 8 серпня. 

Невдовзі ми дізнаємося, з ким із професійних танцюристів Леся вийде на паркет. Додамо, що наразі відомі імена кількох її суперників. Виклик вийти на знаменитий паркет прийняли такі відомі особистості: Іраклі Макацарія, Маша Єфросиніна, Денис Берінчик, Аніта Луценко, Ігор Ласточкін, Слава Камінська, Павло Вишняков, Michelle Andrade, Микола Тищенко та Злата Огнєвіч.