Ви є тут

Кіно під відкритим небом: на території Молодіжного парку покажуть детектив

Инна Хананова

У Хмельницькому влаштують кіноперегляд під відкритим небом. На захід запрошують любителів детективів та усіх, хто прагне цікаво провести дозвілля. Вхід до вуличного кінотеатру безкоштовний. Де та коли показуватимуть фільм, дізнавався «Хмельницький».

У Хмельницькому відбудеться показ фільму просто неба. Захід влаштують на галявині Молодіжного парку. Це гарна нагода переглянути цікавий фільм у затишній атмосфері з друзями, коханою людиною або близькими. Це буде хороша можливість відпочити на свіжому повітрі та отримати задоволення від перегляду кінофільму. Організаторами заходу виступили громадська організація «Молодь за краще майбутнє», Патрульна поліція міста та Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва. 

Хмельничанам пропонують переглянути детектив. Цей жанр фільму обрали не просто так. Адже під час перегляду детективу цікаво міркувати, чому головні герої стрічки поводяться підозріло та хто насправді виявиться злочинцем. Назву фільму наразі тримають у секреті. Цікаво те, що це буде унікальна можливість переглянути кінострічку разом із поліцейськими. Хмельничани зможуть поспілкуватися з патрульними, задати їм запитання. Правоохоронці спробують зламати стереотипи та міфи про розслідування та роботу слідчих. Цікавий та захоплюючий вечір гарантовано усім глядачам.

Отже, кіноперегляд під відкритим небом відбудеться у середу, 15 серпня, на території Молодіжного парку. Початок о 19:00. З собою варто взяти ковдру, теплий одяг та печиво. Це гарна нагода провести затишний літній вечір на свіжому повітрі, насолодитися кінопереглядом, поспілкуватися з поліцейськими та отримати позитивні емоції.

Може бути цікаво: