Ви є тут

Вперше у Хмельницькому влаштують модний показ дитячого одягу просто неба

Инна Хананова

Головна модна подія цього літа для маленьких модників та їхніх батьків відбудеться наступного тижня у центрі міста. На вулиці Проскурівській влаштують свято-показ дитячого та підліткового одягу просто неба. Захід пройде в рамках проекту «Купуй Хмельницьке». Далі детальніше розповість про це «Хмельницький».

Вперше у Хмельницькому, в рамках проекту «Купуй Хмельницьке», влаштують fashion-показ дитячого та підліткового одягу просто неба - «KIDS FASHION SHOW & MARKET». На усіх чекатиме феєричний показ одягу найвідоміших сучасних брендів від маленьких представників модної індустрії. Хмельничани матимуть можливість ознайомитися з модними тенденціями, адже дбайливі батьки завжди прагнуть придбати для своєї дитини лише найкращий та найгарніший одяг. Веселий настрій відвідувачам свята подарують аніматори. Показ модного дитячого та підліткового одягу відбудеться у суботу, 18 серпня, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Початок заходу о 16:00.

Нагадаємо, що весною минулого року було ухвалено Програму сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки. Підтримка місцевих виробників є головним завданням цієї Програми. З метою просування продукції місцевих виробників, у рамках Програми, у грудні минулого року, Хмельницька міська рада запустила виставкою-ярмарком «Купуй Хмельницьке» однойменний проект. Це дозволить популяризувати місцевих виробників та підвищити конкурентоспроможність їхньої продукції, а також забезпечити хмельничан товарами високої якості. Проект передбачає маркування продукції місцевих виробників у закладах торгівлі міста та проведення різноманітних виставково-ярмаркових заходів. Крім того, на полицях місцевих магазинів тепер можна придбати продукти із маркуванням «Купуй Хмельницьке» і таким чином підтримати місцевого виробника, зміцнити економічний потенціал Хмельницького та взяти активну участь у створенні добробуту рідного міста. 

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: