Ви є тут

Маленьких хмельничан запрошують на дитяче свято «Гуляночка»

Инна Хананова

Фото МТРК "Місто"

У суботу, 11 серпня, о 17:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, відбудеться останній цього літа міський фестиваль-конкурс на краще дитяче свято «Гуляночка». Далі розповість «Хмельницький».

З 16 червня, щосуботи, біля кінотеатру ім. Шевченка, влаштовували міський фестиваль-конкурс на краще дитяче свято «Гуляночка». Метою проекту є організація цікавого, змістовного та корисного дозвілля маленьких хмельничан. Щосуботи маленькі мешканці міста активно та цікаво проводили час. Хлопчики та дівчатка весело стрибали, танцювали, вивчали народні танці та отримували гарні враження. Усі заходи були безкоштовними. Фестиваль-конкурс організувала Хмельницька міська рада.

А вже цієї суботи, 11 серпня, відбудеться остання цього літа дитяча «Гуляночка». Захід розпочнеться о сімнадцятій годині. На діток будуть чекати веселі ігри, танцювальні руханки, майстер-класи, конкурси, аніматори тощо.

Батькам проведення такого веселого дитячого свята дуже сподобалось. Адже це хороша нагода відпочити разом з родиною. Крім того, це чудова можливість не дати нудьгувати хлопчикам і дівчаткам, які під час літніх канікул залишилися у місті. Відвідувачі дитячого свята отримали позитивні емоції та весело провели час.

Учасниками фестивалю-конкурсу стали комунальні та приватні установи і організації, спортивні школи, загальноосвітні навчальні заклади, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади, ВУЗи, громадські організації, клуби за інтересами, студії, художні колективи, а також окремі професіонали та ініціативні групи. 

Отже, маленьких хмельничан та їхніх батьків запрошують долучитися до «Гуляночки» у суботу, 11 серпня. Захід традиційно відбудеться на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка. Початок о 17:00.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: