Ви є тут

Тренінги, консультації та фотостудія: у Хмельницькому запрацює Школа розвитку для молодих батьків

Инна Хананова

Активісти громадської організації «Світанок» отримали приміщення для підтримки вагітних жінок та з дітьми. Його площа становить понад 200 квадратних метрів. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», незабаром у Хмельницькому буде працювати безоплатна Школа розвитку для молодих батьків. Ця ідея належить активістам громадської організації «Світанок». Її подали на конкурс «Громадські ініціативи». Цей проект став одним із 14 переможців Програми у 2018 році. Втілити ідею вдасться завдяки бюджетним коштам.

У Школі розвитку хмельничанки зможуть зустрітися з лікарями та отримати безкоштовні консультації по догляду за дитиною. Також передбачається проведення різних цікавих тренінгів. Наприклад, молоді матусі зможуть отримати навички масажу і згодом робити його своїм малюкам. За словами активістів, у приміщенні Школи розвитку планують зробити куточок із вживаними речами. Сюди можна буде приносити одяг, взуття, іграшки тощо. Також передбачається зробити безкоштовний прокат візочків, ліжечок тощо. Крім того, на базі центру облаштують безкоштовну міні-фотостудію. Тут фотографуватимуть вагітних жінок та новонароджених. Це буде хороша можливість для хмельничанок зробити гарні фотографії на згадку про цей прекрасний період у їхньому житті.

Міська рада виділила приміщення для Школи розвитку. Воно знаходиться за адресою: вул. Кам'янецька, 52. Наразі тут досить похмуро, але невдовзі розпочнуться ремонтні роботи. Активісти просять допомогти у проведенні ремонту небайдужих громадян та меценатів. Допомога знадобиться будь-яка: від будівельних матеріалів та меблів до умілих рук. Наразі у приміщенні майбутньої Школи розвитку є мийка, шафа та деякі будівельні матеріали. 

Вулиці, що згадуються: