Ви є тут

Марта і Мартин: нові мешканці зоокуточку в парку ім. Чекмана отримали імена

оновлено
Инна Хананова

У зоокуточку в парку ім. Чекмана з'явилися нові мешканці - павич та пава. Хмельничани обирали їм ім'я. Автор найоригінальнішої та найкреативнішої ідеї отримав цікавий подарунок. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Зоокуточок у парку ім. Чекмана - одне із улюблених місць відпочинку хмельничан. Сюди часто приходять батьки з дітьми. У зоокуточку живуть шиншили, декоративні кролики, черепашки, морські свинки, зайці, яструб, козлики, лебеді, ведмеді та інші тварини. Відвідувачі спостерігають за мешканцями зоокуточку та фотографуються на згадку.

У липні, у хмельницькому зоокуточку, що в парку ім. Чекмана, з'явилися нові мешканці - павич та пава. Вони живуть у великій клітці. Птахів придбало комунальне підприємство «Парки та сквери Хмельницького» в одного з підприємців. Пташки стануть справжньою окрасою зоокуточку. 

Однак спочатку нові мешканці не мали імен. Працівники зоокуточку довго міркували над цим, однак вирішили оголосити конкурс на краще ім'я для павича та пави. Про це йдеться на сторінці комунального підприємства «Парки та сквери Хмельницького» у соцмережі. Умови конкурсу були дуже прості. Взяти участь у конкурсі міг кожен бажаючий. Потрібно було відвідати зоокуточок у парку ім. Чекмана у період з 1 по 12 серпня 2018 року. Варіанти імен для птахів та контактний номер телефон потрібно було написати на папері. Далі лист потрібно кинути до скриньки, яка знаходиться біля каси. Потім слід було очікувати на результати конкурсу. Усі бажаючі хмельничани могли долучитися до конкурсу та вигадати креативні та цікаві імена для птахів.

Сьогодні, 15 серпня, о 15:00, на території зоокуточку в парку ім. Чекмана, відбулося нагородження переможця конкурсу на  кращі імена для павичів. Ним стала Ірина Баранова. Дівчинці вручили подарунок - маленьку черепашку. Далі про це розповість «Хмельницький».

Тепер пташки мають імена: павич Мартин та пава Марта. Ці імена запропонувала хмельничанка Ірина Баранова. Вона і стала переможницею конкурсу. Дівчинка отримала подарунок - черепашку. Учасники розіграшу теж отримали заохочувальні призи.

Хмельничани пропонували досить цікаві імена для пташок. Дехто поставився до цього з гумором. Про це свідчать такі запропоновані імена: Гройсман - Тимошенко, Бакс - Гривня, Красапел - Мелікраса, Лімбо - Чача, Буль-Буль - Буль-Баса. Загалом до конкурсу долучилося понад 100 осіб.