Ви є тут

Хмельничани можуть здійснити віртуальну подорож до Америки

Инна Хананова

Хмельничан запрошують здійснити віртуальну подорож до США. Для цього лише потрібно завітати до розмовного клубу «English Speaking Club». Коли та де відбудеться засідання англомовного клубу, дізнавався «Хмельницький»

Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Співорганізатор щотижневих зустрічей розмовного клубу Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека. Розмовний клуб відвідують хмельничани різного віку. Люди прагнуть покращити свої розмовні навички з англійської мови, здобути нові знання та познайомитися з цікавими людьми. Минулого разу в клубі «English Speaking Club» було представлено п'ять основних регіонів Сполучених Штатів Америки. Учасники клубу говорили про популярність дорожніх подорожей в американській культурі. Заняття пройшло у доброзичливій атмосфері та принесло присутнім багато користі. Кожен мав нагоду висловити власну думку з приводу тематики заняття.

Хмельничан запрошують на чергове заняття з англійської мови. Воно відбудеться у п’ятницю, 22 червня, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, за адресою: вулиця Героїв Майдану, 28. Початок заняття о 17:00. Вхід безкоштовний. Цього разу модератором заняття з англійської мови буде Karl Tyler. Американська дорожня серія - це віртуальний тур 50 державами, що включає ознайомлення з географією, екологією та побутом мешканців. На кожному засіданні відвідувачі будуть дізнаватися та обговорювати різні держави і регіони. Цього разу на відвідувачів чекатиме продовження американської дорожньої серії. Присутні матимуть нагоду здійснити віртуальну подорож до трьох держав. Спочатку учасники клубу відвідають штат Делавера. Далі завітають до штату Міссурі та побувають в Арізоні. 

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: