Ви є тут

У Хмельницькому розпочалося будівництво двох сучасних спортивних майданчиків

Инна Хананова

У Хмельницькому розпочалося будівництво ще двох багатофункціональних спортивних майданчиків. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Сьогодні, 19 червня, на території стадіону «Локомотив», що у мікрорайоні Гречани, розпочалося будівництво двох спортивних майданчиків. Про це на соїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин. Спортивні майданчики будуть багатофункціональними, тобто призначатимуться для гри у баскетбол, волейбол, теніс тощо. За словами міського голови, заплановано усі будівельні роботи завершити до Дня міста.

«Наступного року там же плануємо будівництво майданчика для міні-футболу. Таким чином на «Локомотиві» буде цілий спортивний комплекс до різних видів спорту», - додав Олександр Симчишин.

Нагадаємо, що оновлений стадіон «Локомотив» відкрили минулого року. На його ремонт виділили майже 1,9 мільйони гривень. Тут оновили газон та встановили сучасну систему штучного поливу. Тут облаштували зручні доріжки, трибуни для глядачів, комфортні роздягальні та огорожу. Тепер «Локомотив» відповідає усім сучасним вимогам та має усі необхідні умови для якісних занять спортом.

Додамо, що у 2017 році, у Хмельницькому відкрили кілька спортивних майданчиків. Вони з'явилися у мікрорайонах Озерна, Ракове, Гречани тощо. На них активно займаються місцеві мешканці та вихованці спортивних шкіл. На майданчиках створені усі зручні умови для гри у футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс та інше. Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що поступово у кожній школі та великих дворах міста будуть власні сучасні та зручні місця для занять спортом. Це сприяє активному розвитку у місті фізичної культури та спорту, а також залученню молоді до здорового способу життя. А цього року, на День вишиванки, у Хмельницькому, урочисто відкрили два спортивних майданчики. І для цих майданчиків, і для усієї тренувальної бази ДЮСШ №1, що на вул. Спортивній, 14, облаштовані трибуни для вболівальників та якісне зовнішнє освітлення. А два тижні тому, у нашому місті відкрили десятий новий багатофункціональний спортивний майданчик. Він розташований за адресою: вул. Трудова, 40. Тепер кожен бажаючий зможе тут грати футбол, баскетбол, волейбол тощо.

Дивіться у "Великому довіднику":