Ви є тут

Кіно під відкритим небом: у Хмельницькому покажуть комедію «Пригоди Паддінгтона 2»

Инна Хананова

Цього тижня, у Хмельницькому, просто неба демонструватимуть мультфільм «Пригоди Паддінгтона 2». Вхід до вуличного кінотеатру безкоштовний. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У Хмельницькому традиційно відбудеться показ кіно під відкритим небом. Кіноперегляди організовує Студентська рада Хмельницького національного університету. Такий відпочинок дуже корисний студентам у період сесії, адже допомогає налаштуватися на чудове завершення семестру. 

Минулого разу хмельничани дивилися мультфільм «Таємниця Коко». Усі отримали незабутні враження. Таким чином, на стадіоні ХНУ офіційно стартував шостий сезон вуличного кіно. Оскільки перегляд фільму «Сторожова застава», який був запланованийна День вишиванки, довелося провести в актовій залі ХНУ через несприятливі погодні умови.

Цього разу усі бажаючі мають нагоду переглянути мультфільм «Пригоди Паддінгтона 2». Це пригодницька комедія про веселого та доброго ведмедика, який не може залишити нікого байдужим. «Пригоди Паддінгтона 2» – це продовження історії ведмежати із Перу, який приїхав погостювати у Лондон. Паддінгтон почав жити у родині Браунів, і назавжди змінив життя людей, які його оточують. Ведмедик відрізняється добротою і простодушністю. Він прагне заробити грошей, щоб подарувати своїй тітоньці антикварну книжечку. Тому ведмедик влаштовується на роботу. Коли у Паддінгтона вже є достатньо коштів на купівлю подарунку для тітоньки Люсі, книжечку викрадає зловмисник. Однак усі починають підозрювати у скоєнні крадіжки маленького ведмедика, який намагався наздогнати злодія. Тоді Паддінгтон опиняється за гратами. Чудового героя Паддінгтона варто побачити, оскільки він люблячий, співчутливий, готовий здійснювати добрі вчинки та дуже ввічливий. Головна думка стрічки полягає у тому, щоб любити своїх ближніх та бачити хороше у кожному.

Отже, показ мультфільму «Пригоди Паддінгтона 2» відбудеться у четвер, 21 червня, на стадіоні Хмельницького національного університету, що на вулиці Інститутській, 11. Початок о 21:00. З собою варто взяти ковдру, теплий одяг та печиво. Це гарна нагода провести затишний літній вечір на свіжому повітрі, насолодитися кінопереглядом та отримати позитивні емоції.

Вулиці, що згадуються: