Ви є тут

Біля кінотеатру ім. Шевченка щонеділі влаштовуватимуть фестиваль-конкурс із соціальних та вуличних танців

Инна Хананова

У Хмельницькому протягом липня буде проходити міський фестиваль-конкурс із соціальних та вуличних танців «Нестримний потік». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Про користь заняття танцями відомо усім. Їх рекомендують і дітям, і людям старшого віку. Адже заняття танцями покращують координацію рухів, допомагають краще тримати рівновагу і збільшити швидкість ходьби. Внаслідок цього зменшується ризик падінь і травм. Танці допомагають поліпшити поставу, гнучкість і стрункість, а також покращити фігуру і подолати депресію. Крім того, танці дарують радість від спілкування, якого так не вистачає у нашому житті.

«Соціальні танці» створені для спілкування, відпочинку та легкого флірту. Вони містять у собі елементи народних, класичних і бальних рухів. При цьому зовсім не потрібно суворо запам'ятовувати послідовність елементів, необхідно лише запам'ятати основний крок, а далі варто імпровізувати. Саме тому танець може бути простим або складним, але завжди залишається живим та емоційним. Вміння висловлювати свої емоції в рухах об'єднує людей в усьому світі, адже мова музики і танцю не вимагає перекладу. 

Прекрасним місцем для того, щоб потанцювати та поспілкуватися у Хмельницькому стане майданчик біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Щонеділі, з 1 до 29 липня, о 19:00, тут буде проходити міський фестиваль-конкурс з соціальних та вуличних танців «Нестримний потік». Учасником може стати кожен бажаючий. Усі майстер-класи безкоштовні.

Мета проведення конкурсу «Нестримний потік» полягає у підвищенні комунікації між танцювальними клубами та колективами міста, популяризації здорового способу життя та змістовного дозвілля хмельничан.

Фестиваль-конкурс організовують: управління культури і туризму та міський будинок культури. У фестивалі-конкурсі можуть взяти участь танцювальні клуби та студії міста з проведення майстер-класів з певного виду соціальних та вуличних танців. Для участі у фестивалі-конкурсі потрібно заповнити анкету

Переможців фестивалю-конкурсу визначатимуть за допомогою Інтернет-голосування.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: