Ви є тут

«Купуй Хмельницьке» у Чернівцях: місцевих виробників запрошують взяти участь у «Петрівському ярмарку»

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжують підтримувати місцевих виробників. У популярних супермаркетах міста вже можна придбати продукти з маркуванням «Купуй Хмельницьке» і таким чином підтримати місцевого виробника. В рамках даного проекту у липні відбудеться промоціювання продукції місцевих виробників на події «Петрівський ярмарок 2018». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що весною минулого року під час сесії депутати ухвалили Програму сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки. Підтримка місцевих виробників є головним завданням цієї Програми. Заплановано покращити імідж хмельницьких виробників на міжнародному та міжрегіональному рівнях. З метою створення системи позиціонування та просування продукції місцевих виробників, у рамках Програми сприяння та розвитку підприємництва, у грудні минулого року, Хмельницька міська рада запустила виставкою-ярмарком «Купуй Хмельницьке» однойменний проект. Це спрямовано на те, щоб популяризувати місцевих виробників та підвищити конкурентоспроможність їхньої продукції, збільшити впізнаваність місцевих торгових марок та забезпечити хмельничан товарами високої якості. Проект передбачає маркування продукції місцевих виробників у закладах торгівлі міста, організацію та проведення виставково-ярмаркових заходів.

Недавно на полицях місцевих магазинів з'явилися продукти із маркуванням «Купуй Хмельницьке». Купуючи ці товари, кожен може підтримати місцевого виробника, зміцнити економічний потенціал Хмельницького та взяти активну участь у створенні добробуту рідного міста. Місцеві магазини та супермаркети активно долучаються до проекту Хмельницької міської ради «Купуй Хмельницьке». Наразі участь у проекті беруть чотири відомих місцевих магазини. Товари місцевих виробників мають окреме маркування, тому споживачам легко та просто відрізнити продукцію з-поміж інших. 

Незабаром у рамках проекту «Купуй Хмельницьке» відбудеться промоціювання продукції місцевих виробників на події «Петрівський ярмарок 2018». Традиційне міське свято «Петрівський ярмарок» відбудеться 7 та 8 липня, у Чернівцях. Взяти участь у заході запрошують майстрів handmade, майстрів народних ремесел, місцевих виробників. Усі бажаючі можуть звертатися в управління економіки Хмельницької міської ради, каб. 116. Тел.: 76-56-73; 096-980-38-84. Також можна писати на електронну адресу: khm.rada.economy@gmail.com та у повідомлення сторінки «Купуй Хмельницьке» у соцмережі.

Дивіться у "Великому довіднику":