Ви є тут

Біля кінотеатру ім. Шевченка щосуботи влаштовуватимуть дитяче свято «Гуляночка»

оновлено
Инна Хананова

Фото - МТРК "Місто"

У Хмельницькому, з 16 червня до 11 серпня, о 17:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, буде проходити міський фестиваль-конкурс на краще дитяче свято «Гуляночка». На заходи запрошують маленьких хмельничан та їхніх батьків. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

У Хмельницькому стартує фестиваль-конкурс «Гуляночка». Метою такого проекту є організація цікавого, змістовного та корисного дозвілля маленьких хмельничан. Вже цієї суботи маленькі мешканці міста зможуть активно та цікаво провести час. Усі заходи є безкоштовними. Фестиваль-конкурс організовує Хмельницька міська рада. Дитячі гуляночки проходитимуть щосуботи, з 16 червня по 11 серпня, на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка. Заходи будуть розпочинатися о сімнадцятій годині. Кожного разу розважальна програма буде новою. На діток будуть чекати веселі ігри, танцювальні руханки, майстер-класи, конкурси, аніматори тощо.

Взяти участь у фестивалі-конкурсі можуть комунальні та приватні установи і організації, у т.ч. спортивні школи, загальноосвітні навчальні заклади, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади, ВУЗи, громадські організації, клуби за інтересами, студії, художні колективи, а також окремі професіонали та ініціативні групи. Для того, щоб стати учасником фестивалю-конкурсу, потрібно заповнити анкету.

Фестиваль-конкурс представляє проведення кожним учасником у суботу авторської розважальної програми для дітей «Гуляночка» із використанням звукопідсилювальної апаратури на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка. Тривалість програми повинна становити не більше, ніж 1 година 30 хвилин. 

У суботу, 16 червня, о 17:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, відбулася перша «Дитяча гуляночка». Свою розважальну програму представив творчий колектив Хмельницького міського будинку культури. Хореографи провели цікаві майстер-класи, під час яких показали діткам основні елементи та рухи народних танців. На дітей чекало багато сюрпризів, конкурсів та розваг.

Минулої суботи у Хмельницькому відбулася перша «Дитяча гуляночка». Хлопчики та дівчатка весело стрибали і танцювали, а потім отримували подарунки.

За словами організаторів, головна мета проведення гуляночки полягає в тому, щоб не дати нудьгувати хлопчикам та дівчаткам, які під час літніх канікул залишилися у місті. Щосуботи, до 11 серпня, дітки зможуть відвідувати «Гуляночки» та весело проводити час.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: