Ви є тут

Фільм хмельницької творчої студії отримав Гран-Прі Молодіжного фестивалю телевізійних проектів

Инна Хананова

Фільм «У нас був шкільний бал» отримав Гран-Прі Молодіжного фестивалю телевізійних проектів «ІнтерФільмФест». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

«Bad Rabbits Foundation» - творче об'єднання, яке займається відеозйомкою у форматі 4К, здійснює монтаж відео, працює з 3D графікою, анімацією тощо. Крім того, вони знімають кліпи, презентації та багато іншого. «У нас був шкільний бал» - це новий проект медіа-групи «Bad Rabbits Foundation». Хмельницькі юнаки представили публіці свій фільм «У нас був шкільний бал» 2 березня у кінотеатрі ім. Т. Г. Шевченка. Вони створили стрічку за власні кошти. Також хмельничани виступили водночас у ролі акторів, режисерів, продюсерів, монтажерів. Зйомки проходили у різних локаціях міста Хмельницького, зокрема, у НВК №7 та НВО №28. Над цією кінострічкою вони працювали понад рік. 

«У нас був шкільний бал» - це соціальна драма, яка порушує проблему «булінгу» у підлітковому середовищі. Адже часто трапляється так, що у віці 11-17 років підлітки стають жертвою цькування з боку однолітків. «Булінг» завжди розпочинає людина, яка прагне затвердити свій авторитет, розважитися чи просто отримати вигоду. Сюжет фільму розповідає про історію трьох друзів. Вони дружать ще з першого класу і завжди діляться один з одним своїми проблемами. Попереду на школярів чекатиме шкільний бал. Під час свята хлопці випадково стають свідками ненавмисного вбивства. Однак цей випадок може вплинути на особисті плани друзів. Тоді вони вирішують приховати сліди злочину. Глядачі можуть побачити усі складнощі цього вибору школярів. Адже таке рішення матиме жахливі наслідки для хлопців. 

Режисером та сценаристом фільму «У нас був шкільний бал» виступив Дмитро Мілієнко. Головні ролі у кінострічці виконали такі актори: Дмитро Бевзюк, Дмитро Мілієнко, Філіп Гаврилюк, Олександр Павлін, Уляна Краснюк, Надія Романовська та інші. 

Фільм хмельницької творчої студії «Bad Rabbits Foundation», який має назву «У нас був шкільний бал», отримав Гран-Прі Молодіжного фестивалю телевізійних проектів «ІнтерФільмФест». Цією радісною новиною автори фільму поділилися на своїй сторінці у соцмережі. Додамо, що фестиваль «ІнтерФільмФест» п'ятий рік поспіль підтримує перші кроки талановитих початківців в теле- і кіномистецтві. На цей раз було отримано 134 роботи з різних куточків країни. 

Дивіться у "Великому довіднику":