Хмельничан запрошують взяти участь у конкурсі та створити відеоролик про рідне місто

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому стартував відкритий конкурс інформаційно-промоційного відео «PROMISTO». До нього можуть долучитися усі бажаючі. Під час конкурсу визначать кращий відео-ролик, який презентує наше місто. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Мета проведення конкурсу «PROMISTO» полягає у формуванні привабливого позитивного образу міста Хмельницького як серед його жителів, так і за межами міста та країни засобами медійного мистецтва. Такий конкурс у нашому місті проводять вперше. Конкурс «PROMISTO» організовують управління культури і туризму Хмельницької міської ради та кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка. Прийом заявок на участь у конкурсі вже стартував і триватиме до 27 серпня цього року.

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі. Кожен учасник завантажує на YouTube свій відеоролик з доступом лише за посиланням і заповнює анкету-заявку на участь у конкурсі. Додамо, що подавати можна не більше двох робіт.

Конкурс складається з чотирьох етапів:

  1. прийом заяв та відеороликів до 27 серпня 2018 року;
  2. онлайн-голосування та оцінка відеороликів журі протягом 15 днів; 
  3. визначення переможців;
  4. нагородження переможців та презентація відеороликів на День міста.

Усі відеоролики мають бути відзнятими та виготовленими протягом цього року. Відеоролики повинні бути оригінальними, мати цікавий сюжет, розкривати історію, культуру і традиції міста. Комерційні відеоролики, а також ті, які містять мають елементи еротичного, характеру, будь-якої дискримінації, елементи жорстокості, символіки, гасла політичної партії чи закликають до вживання алкоголю, наркотиків, паління цигарок не будуть прийматися.

Відеоролик повинен мати формат MP4 з розширенням не менше 1280*720. Тривалість відео повинна становити від 30 секунд до 4 хвилин. Назва відеоролика повинна складатися з прізвища автора англійською мовою та номера варіанту (якщо від одного автора подано дві роботи).

Роботи конкурсантів оцінюватимуть за 100 бальною шкалою. Відеоролики, які набрали найбільшу кількість голосів в онлайн-голосуванні, отримають відповідно 30, 20 та 10 балів відповідно. Сумарна максимальна оцінка за відеоролик складає 100 балів. Переможець отримає диплом та грошову премію. Автор відеоролика, який набрав найбільшу кількість голосів в онлайн-голосуванні, отримає приз глядацьких симпатій. Офіційне нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня міста.