Ви є тут

Хмельничан запрошують здійснити віртуальну подорож до США

Инна Хананова

Хмельничан запрошують здійснити віртуальну подорож до США. Для цього лише потрібно завітати до розмовного клубу «English Speaking Club». Коли та де відбудеться засідання англомовного клубу, дізнавався «Хмельницький»

Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Співорганізатор щотижневих зустрічей розмовного клубу Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека. Розмовний клуб відвідують хмельничани різного віку. Люди прагнуть покращити свої розмовні навички з англійської мови, здобути нові знання та познайомитися з цікавими людьми. Минулого разу відвідувачі розмовного клубу спілкувалися на тему «Що означає бути жінкою у сучасному світі». Адже до жінки суспільство ставить багато вимог. Вона повинна бути зразковою господинею, турботливою матір'ю і дружиною. Заняття пройшло у доброзичливій атмосфері та принесло присутнім багато користі. Кожен мав нагоду висловити власну думку з приводу тематики заняття.

Хмельничан запрошують на чергове заняття з англійської мови. Воно відбудеться у п’ятницю, 15 червня, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, за адресою: вулиця Героїв Майдану, 28. Початок заняття о 17:00. Вхід безкоштовний. Цього разу модератором заняття з англійської мови буде Karl Tyler. Цього разу тема обговорення стосуватиметься американської подорожі у США. Відвідувачі зможуть ознайомитися з різними регіонами США, обговорити різноманітніть клімату тощо. Американська дорожня серія - це віртуальний тур 50 державами, що включає ознайомлення з географією, екологією та побутом мешканців. На кожному засіданні відвідувачі будуть дізнаватися та обговорювати різні держави і регіони.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: